Marcin Szymański z zawodów MMA w Słupsku przywiózł dwa złote medale [zdjęcia]

Szymon Cieślak
Marcin Szymański zdobył złote medale podczas Mistrzostw Polski Północnej MMA ALMMA 141.Szymański na co dzień jest policjantem w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji w Barcinie. Zawodnik z powiatu żnińskiego w Mistrzostwach Polski Północnej MMA ALMMA 141 w Słupsku wziął udział w minioną sobotę. Startował w dwóch kategoriach „Full Contact MMA” i „Ograniczonej Formule Senior MMA”.  „Full Contact MMA” do 84 kg oraz w „Ograniczonej Formule Senior MMA” do 93 kg.  -  W każdej z nich stoczył po dwie walki. Wszystkie wygrał przed czasem obezwładniając przeciwników duszeniem zza placów - przyznaje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy KPP w Żninie. Co ważne, Szymański, w kategorii do 93 kg był najmniejszym zawodnikiem. - Jak się w praktyce okazało: duży nie znaczy lepszy czy silniejszy - podkreśla funkcjonariusz.    Mikołajkowy koncert charytatywny "Betlejemskie światło pokoju" w Żninie [zdjęcia, wideo]Info z Polski - przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji z kraju 30.11.2017.
Marcin Szymański zdobył złote medale podczas Mistrzostw Polski Północnej MMA ALMMA 141.Szymański na co dzień jest policjantem w Ogniwie Patrolowo-Interwencyjnym Komisariatu Policji w Barcinie. Zawodnik z powiatu żnińskiego w Mistrzostwach Polski Północnej MMA ALMMA 141 w Słupsku wziął udział w minioną sobotę. Startował w dwóch kategoriach „Full Contact MMA” i „Ograniczonej Formule Senior MMA”. „Full Contact MMA” do 84 kg oraz w „Ograniczonej Formule Senior MMA” do 93 kg. - W każdej z nich stoczył po dwie walki. Wszystkie wygrał przed czasem obezwładniając przeciwników duszeniem zza placów - przyznaje mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowy KPP w Żninie. Co ważne, Szymański, w kategorii do 93 kg był najmniejszym zawodnikiem. - Jak się w praktyce okazało: duży nie znaczy lepszy czy silniejszy - podkreśla funkcjonariusz. Mikołajkowy koncert charytatywny "Betlejemskie światło pokoju" w Żninie [zdjęcia, wideo]Info z Polski - przegląd najważniejszych i najciekawszych informacji z kraju 30.11.2017. Nadesłane
Marcin Szymański zdobył złote medale podczas Mistrzostw Polski Północnej MMA ALMMA 141.