Mecz Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na...

    Mecz Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na żywo]

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Nowe wiadomości: 0

    Wszystkie wiadomości: 37

    Najnowsza -

    Mecz Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na żywo]

    ©Dariusz Bloch

    W meczu 15. kolejki IV ligi Legia Chełmża zremisowała z Zawiszą Bydgoszcz. Poniżej zapis relacji na żywo.
    Mecz Legia Chełmża - Zawisza Bydgoszcz [zapis relacji na żywo]

    ©Dariusz Bloch

    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      90+6 - Sędzia zakończył spotkanie. Dziękujemy za uwagę. Niebawem zdjęcia z meczu oraz materiały wideo

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227703
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      90+4 - Groźna główka Żurowskiego. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki Legii. Po chwili bramkarz Legii wybiegł za pole karne i wygarnął piłkę spod nóg Ruczyńskiego

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227701
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      90+2 - Kolejny udany rajd Waszczuka, który wywalczył rzut rożny. Po strzale z dystansu piłka przeleciała wysoko nad bramką

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227699
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      90 - Żółta kartka dla Beszczyńskiego za faul na Żurowskim. Sędzia dolicza 6 minut

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227697
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      88 - Kolejne zmiany. W Legii Pawika zastępuje Etmański, a w Zawiszy za Kozłowskiego wchodzi Ruczyński

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227695
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      Końcówka meczu na żywo

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227693
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      85 - Żółta kartka dla Stoppela za faul w środku pola. Kolejna zmiana w Legii Zielińskiego zastąpił Beszczyński

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227691
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      81 - Bardzo groźny strzał Wiśniewskiego zza pola karnego. Piłkę zmierzającą do bramki przy słupku wybił bramkarz Legii. Po wrzutce Mateusza Oczkowskiego z rogu obrońcy z Chełmzy wybili piłkę poza pole karne

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227689
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      77 - Druga zmiana w Zawiszy. Piekusia zastąpił Deresiewicz 

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227685
    • Legia - Zawisza 1:1 (1:0)

      75 - Żólta karta dla Widza za ful w środku pola na Stoppelu

      • https://pomorska.pl/mecz-legia-chelmza-zawisza-bydgoszcz-zapis-relacji-na-zywo/rz/c2-14568853/rw/227683

    Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

    Komentarze (11)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (11) forum.pomorska.pl

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Niedziela, 17 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
    12:40 Warta Poznań -:- Stal Mielec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - III runda 15.08.201917.11.2019
    13:00 Olimpia Bucze -:- Orzeł Dębno
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 14.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Krzywizna -:- LZS Borkowice
    13:00 LZS Rożnów -:- LZS Kujakowice
    13:00 LZS Zębowice -:- LZS Żytniów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
    13:00 Groszmal Opole -:- Polonia Prószków
    13:00 LKS Chmielowice -:- LZS Krasna Góra
    13:00 LZS Budkowice Stare -:- Rudatom Kępa
    13:00 LZS Sławice -:- SSKF KS Dąbrowa
    13:00 LZS Turawa -:- LZS Kosorowice
    13:00 Odra Kąty Opolskie -:- Silesius Kotórz Mały
    13:00 Unia Raszowa-Daniec -:- KS Szczedrzyk
    13:00 Śląsk III Łubniany-Brynica -:- Zieloni Ligota Tułowicka
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 Rolnik Lewice -:- Pogoń Wojnowice
    13:00 Zawisza Stara Kuźnia -:- LZS Kotlarnia-Goszyce
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Namysłów-Brzeg - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Jankowice Wielkie -:- LZS Kościerzyce
    13:00 Olimpia II Lewin Brzeski -:- Błękitni Przecza
    13:00 Pogoń Łosiów -:- LZS II Starowice Dolne
    13:00 Polonia Przylesie -:- Victoria Dobrzyń
    13:00 Zryw Szydłowice -:- LZS Przylesie Dolne
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/32 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Jędrzychów -:- LZS Trzeboszowice
    13:00 LZS Kępnica -:- LZS Dziewiętlice
    13:00 LZS Maciejowice -:- LZS Gryżów
    13:00 LZS Siestrzechowice -:- Metalowiec Łambinowice
    13:00 LZS Łąka-Jodłów -:- LZS Domaszkowice
    13:00 Meteor Jasienica Dolna -:- LKS Rusocin
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
    13:00 LZS Kadłubiec -:- Czarni Kalinów/Kalinowice
    13:00 LZS Raszowa -:- Źródło Krośnica
    13:00 LZS Zimna Wódka -:- Stal Zawadzkie
    13:00 Sokół Leśnica -:- Jedność Rozmierka
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/8 finału 16.11.201924.11.2019
    13:00 FC Pilszcz -:- Orzeł Branice
    13:00 Pogranicze Mokre -:- Górnik Babice
    13:00 Polonia Ściborzyce Wielkie -:- LZS Lisięcice
    13:00 Ruch Steblów -:- Śląsk Reńska Wieś
    13:00 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle -:- KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle)
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 KS Bodzanowice -:- LZS Uszyce
    13:00 LZS Polanowice (k. Kluczborka) -:- Stobrawa Ligota Dolna
    13:00 LZS Radawie -:- LZS Rudniki
    13:00 LZS Radłów -:- Stobrawa Wachowice
    13:00 Rolnik Wierzbica Górna -:- LKS Krzywiczyny
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Namysłów-Brzeg - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 LZS Smarchowice Wielkie -:- Agroplon II Głuszyna
    13:00 LZS Łączany -:- Widawa Wilków
    13:00 Orzeł Olszanka -:- LZS Skarbimierz
    13:00 Polonia Domaszowice -:- Orły Woskowice Małe
    13:00 Widawka Lubska -:- LZS Starościn
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/16 finału 16.11.201924.11.2019
    13:00 Delta Bielice -:- LZS Polski Świętów
    13:00 LZS Przechód -:- LZS Gościce
    13:00 LZS Włodary-Węża -:- LZS Ścinawa Nyska
    13:00 LZS Zawada (k. Prudnika) 0:3 LZS Dytmarów
    13:00 LZS Łąka Prudnicka 0:3 LZS Ligota Bialska-Radostynia
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/8 finału 17.11.201901.12.2019
    13:00 LZS Ligota Bialska-Radostynia -:- LZS Dytmarów
    13:00 LZS Lubrza -:- Farmer Szonów
    13:00 LZS Rzepce -:- Sudety Moszczanka
    13:00 Partyzant Kazimierz -:- Polonia Biała
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 LZS Grodziec (k. Ozimka) -:- LZS Grudzice (Opole)
    13:00 LZS II Przywory -:- Agra Zawada (k. Opola)
    13:00 Polonia Karłowice -:- LZS Wrzoski
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/8 finału 17.11.201924.11.2019
    13:00 LZS Kórnica-Nowy Dwór -:- KS II Żywocice-Krapkowice
    13:00 LZS Staniszcze Wielkie -:- Błękitni Jaryszów
    13:00 LZS Stradunia -:- LZS Łowkowice
    13:00 LZS Strzeleczki -:- Victoria Żyrowa
    13:00 Rzemiosło Dziewkowice -:- LZS Izbicko
    13:00 ZKS Górażdże -:- LZS Dąbrówka Górna
    — Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
    13:00 Pogoń Siedlce -:- Stal Rzeszów
    13:05 Znicz Pruszków -:- GKS Katowice
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    17:00 Znicz Pruszków U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
    18:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
    15:00 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
    — Piłka nożna, — CLJ, 15. kolejka 16.11.201917.11.2019
    12:00 Cracovia U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
    12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
    12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
    18:00 Bułgaria -:- Czechy
    18:00 Kosowo -:- Anglia
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
    15:00 Luksemburg -:- Portugalia
    15:00 Serbia -:- Ukraina
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
    20:45 Albania -:- Francja
    20:45 Andora -:- Turcja
    20:45 Mołdawia -:- Islandia
    — Siatkówka, — Liga Siatkówki Kobiet, 5. kolejka 15.11.201920.11.2019
    15:00 Developres SkyRes Rzeszów -:- Budowlani Łódź
    Poniedziałek, 18 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
    20:45 Gibraltar -:- Szwajcaria
    20:45 Irlandia -:- Dania
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
    20:45 Liechtenstein -:- Bośnia i Hercegowina
    20:45 Włochy -:- Armenia
    20:45 Grecja -:- Finlandia
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
    20:45 Hiszpania -:- Rumunia
    20:45 Malta -:- Norwegia
    20:45 Szwecja -:- Wyspy Owcze
    Wtorek, 19 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
    20:45 Macedonia Północna -:- Izrael
    20:45 Polska -:- Słowenia
    20:45 Łotwa -:- Austria
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
    20:45 Holandia -:- Estonia
    20:45 Niemcy -:- Irlandia Północna
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
    20:45 Słowacja -:- Azerbejdżan
    20:45 Walia -:- Węgry
    — Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
    20:45 Belgia -:- Cypr
    20:45 San Marino -:- Rosja
    20:45 Szkocja -:- Kazachstan
    Piątek, 22 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
    16:30 Wigry Suwałki -:- Stal Mielec
    18:00 Miedź Legnica -:- Sandecja Nowy Sącz
    18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Chojniczanka Chojnice
    18:00 Puszcza Niepołomice -:- Odra Opole
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 14. kolejka 23.11.201924.11.2019
    21:00 Levante UD -:- RCD Mallorca
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 14. kolejka 22.11.201924.11.2019
    20:45 Paris Saint-Germain -:- OSC Lille
    — Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 16. kolejka 22.11.201924.11.2019
    18:00 Górnik Zabrze -:- Wisła Płock
    20:30 Lech Poznań -:- Piast Gliwice
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 12. kolejka 23.11.201923.11.2019
    20:30 Borussia Dortmund -:- SC Paderborn
    Sobota, 23 listopada 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
    12:40 GKS Bełchatów -:- Warta Poznań
    16:00 Olimpia Grudziądz -:- Zagłębie Sosnowiec
    17:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Chrobry Głogów
    17:00 GKS Tychy -:- GKS Jastrzębie
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - 1/2 finału 23.11.201923.11.2019
    12:00 Drukarz Warszawa -:- Mszczonowianka Mszczonów
    12:00 Victoria Sulejówek -:- Błonianka Błonie
    — Piłka nożna, — 2. liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
    12:00 Resovia -:- Pogoń Siedlce
    13:00 Elana Toruń -:- Błękitni Stargard
    13:00 Garbarnia Kraków -:- Skra Częstochowa
    13:00 Lech II Poznań -:- Górnik Łęczna
    13:00 Stal Stalowa Wola -:- Znicz Pruszków
    13:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Rzeszów
    16:00 Górnik Polkowice -:- Olimpia Elbląg
    18:00 GKS Katowice -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - 1/2 finału 09.10.201923.11.2019
    13:00 Czarni Starcza -:- Raków II Częstochowa
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - finał 23.11.201923.11.2019
    12:00 Spójnia Landek -:- LKS Czaniec
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Racibórz - 1/2 finału 23.11.201923.11.2019
    13:00 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) -:- Dąb Gaszowice
    13:00 Zameczek Czernica -:- Unia Turza Śląska
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - 1/2 finału 23.11.201929.02.2020
    13:00 Polonia Łaziska Rybnickie -:- Unia Książenice
    — Piłka nożna, — CLJ, 16. kolejka 23.11.201924.11.2019
    11:00 Cracovia U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
    11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Arka Gdynia U-18
    12:00 Escola Varsovia U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
    12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
    12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
    12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Wisła Kraków U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 13. kolejka 22.11.201924.11.2019
    13:30 West Ham United -:- Tottenham Hotspur
    16:00 AFC Bournemouth -:- Wolverhampton Wanderers
    16:00 Arsenal Londyn -:- Southampton FC
    16:00 Brighton & Hove Albion -:- Leicester City
    16:00 Crystal Palace -:- Liverpool FC
    16:00 Everton FC -:- Norwich City
    16:00 Watford FC -:- Burnley FC
    18:30 Manchester City -:- Chelsea Londyn
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 14. kolejka 23.11.201924.11.2019
    13:00 CD Leganes -:- FC Barcelona
    16:00 Real Betis Sewilla -:- Valencia CF
    18:30 Granada CF -:- Atletico Madryt
    21:00 Real Madryt -:- Real Sociedad
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 14. kolejka 22.11.201924.11.2019
    17:30 Olympique Lyon -:- OGC Nice
    20:00 Amiens SC -:- RC Strasbourg
    20:00 Angers SCO -:- Nimes Olympique
    20:00 Dijon FCO -:- Stade Rennais
    20:00 FC Metz -:- Stade de Reims
    20:00 Stade Brestois -:- FC Nantes
    — Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 16. kolejka 22.11.201924.11.2019
    15:00 Korona Kielce -:- Raków Częstochowa
    17:30 Pogoń Szczecin -:- Legia Warszawa
    20:00 Lechia Gdańsk -:- ŁKS Łódź
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 12. kolejka 23.11.201923.11.2019
    15:30 Bayer Leverkusen -:- SC Freiburg
    15:30 Eintracht Frankfurt -:- VfL Wolfsburg
    15:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayern Monachium
    15:30 Union Berlin -:- Borussia Moenchengladbach
    15:30 Werder Brema -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
    18:30 RB Lipsk -:- FC Koeln
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 13. kolejka 24.11.201924.11.2019
    15:00 Atalanta Bergamo -:- Juventus Turyn
    18:00 AC Milan -:- SSC Napoli
    20:45 Torino FC -:- Inter Mediolan