Medale dla ciechocińskich młodych pływaków na międzynarodowych zawodach

(iga)
Oliwia Dziarska na podium
Oliwia Dziarska na podium UKS Kurort
Oliwia Dziarska i Michał Kulpa, zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Kurort" w Ciechocinku odnieśli kolejne sukcesy. Tym razem na Międzynarodowych Zawodach Pływackich Dzieci I Młodzieży O Puchar Sheraton Poznań Hotel.

W zawodach wystartowało blisko 300 pływaków z 50 klubów, wśród nich dwójka pływaków UKS Kurort Ciechocinek, którzy świetnie radzili sobie w tak silnej konkurencji.

Przeczytaj także:Ciechocinek. Mali pływacy na medalowych miejscach

Oliwia w swojej kategorii wiekowej zdobyła dwa złote medale na 50m i 100m stylem klasycznym, srebrny medal na 50m stylem dowolnym i brązowy medal na100m stylem dowolnym. Przy okazji pobiła swoje rekordy życiowe, a czasy które uzyskała plasują ją na drugim, trzecim i piątym miejscu w rankingu ogólnopolskim zawodniczek 11-letnich.

Michał zdobył złoty medal na 200m stylem grzbietowym, srebrny na 100m stylem grzbietowym i brązowy medal 50m stylem dowolnym.Wśród 12-latków uplasował się na szóstym, siódmym i jedenastym miejscu wśród zawodników w tej kategorii wiekowej w Polsce.

Najlepsze artykuły za jednym kliknięciem. Zarejestruj się w systemie PIANO już dziś!