Medale dla karateków z Karate Kyokushin

Karolina Rokitnicka
Golubsko-Dobrzyński Klub Karate Kyokushin wystawił czteroosobową drużynę zawodników Fot. G-DKKK
Czterech zawodników reprezentowało Golubsko-Dobrzyński Klub Karate Kyokushin na Otwartych Mistrzostwach Polski Południowej Karate Kyokushin w Mielcu.

W zawodach uczestniczyło ponad 260 zawodników. Byli wśród nich reprezentanci Polski, ale także karatecy z Niemiec, Rosji oraz Białorusi. - Głównym celem startu było zdobycie doświadczenia. Nasi karatecy wypadli znakomicie w tak trudnych zawodach - uważa trener Janusz Drywa.

W komisji sędziowskiej był reprezentant naszego klubu - Tomasz Semeniuk - 1 DAN. Najlepszy wynik z zawodników z Golubia-Dobrzynia uzyskał Jakub Kozerski, który wygrał w kategorii 14-15 lat i zdobył tytuł Mistrza Polski Południowej. Artur Zglenicki zdobył trzecie miejsce w kategorii 16-17 lat, Julia Śmigielska była czwarta w kategorii 12-13 lat, a Julia Sułecka odpadła w eliminacjach.

Most Uniwersytecki jednak im. Lecha Kaczyńskiego?