https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mieszkaniec Żnina oskarżony o rozpowszechnianie dziecięcej pornografii

kad
Mężczyzna rozsyłał dziecięcą pornografię. Usłyszał 5 zarzutów i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie
Mężczyzna rozsyłał dziecięcą pornografię. Usłyszał 5 zarzutów i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie freeimages.com
35-latek miał składać niepełnoletnim, których poznał przez internet dwuznaczne propozycje. Posiadał też pokaźną kolekcję rozbieranych zdjęć. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Żninianin trafił na trzy miesiące do aresztu we wtorek. Jest podejrzany o posiadanie dziecięcych, pornograficznych zdjęć, ich przesyłania osobom małoletnim, a także o składanie dzieciom propozycji seksualnych. Jak ustalili kryminalni, w sieci działał od marca.

35 -latek wykorzystywał jeden z portali internetowych. To właśnie za jego pomocą docierał do swoich ofiar. Przesyłał im pornograficzne zdjęcia i nakłaniał do wysyłania podobnych. Usłyszał pięć zarzutów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Wybrane dla Ciebie

Pociąg z Polski do Chorwacji w wakacje? Tak dojedziesz z Bydgoszczy

NOWE FAKTY
Pociąg z Polski do Chorwacji w wakacje? Tak dojedziesz z Bydgoszczy

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska