Miss Podlasia Nastolatek 2017. Kandydatki w strojach kąpielowych (zdjęcia)

Jacek Chlewicki
Jacek Chlewicki
Przedstawiamy zdjęcia finalistek konkursu Miss Podlasia Nastolatek 2017. Jedna z tych dziewczyn otrzyma tytuł i koronę najpiękniejszej. Która z nich ma największe szansę na zwycięstwo? Piszcie w komentarzach! Finał konkursów Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia odbędzie się 31 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej.
Przedstawiamy zdjęcia finalistek konkursu Miss Podlasia Nastolatek 2017. Jedna z tych dziewczyn otrzyma tytuł i koronę najpiękniejszej. Która z nich ma największe szansę na zwycięstwo? Piszcie w komentarzach! Finał konkursów Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia odbędzie się 31 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Pikolina&MissionBeauty
Udostępnij:
Przedstawiamy zdjęcia finalistek konkursu Miss Podlasia Nastolatek 2017. Jedna z tych dziewczyn otrzyma tytuł i koronę najpiękniejszej. Która z nich ma największe szansę na zwycięstwo? Finał konkursów Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia odbędzie się 31 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

Wideo

Materiał oryginalny: Miss Podlasia Nastolatek 2017. Kandydatki w strojach kąpielowych (zdjęcia) - Gazeta Współczesna

Dodaj ogłoszenie