Mistrzostwa powiatu golubsko-dobrzyńskiego w piłce siatkowej [zobacz zdjęcia]

Karolina Rokitnicka
Mistrzostwa powiatu golubsko-dobrzyńskiego w piłce siatkowej
Mistrzostwa powiatu golubsko-dobrzyńskiego w piłce siatkowej SP
Za nami Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców z rocznika 2005-2006. Zawody zorganizowano w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gałczewie. Do rozgrywek przystąpiły najlepsze zespoły z gmin. Pierwsze miejsca zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu i chłopcy z Zespołu Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu. Na drugiej pozycji uplasowały się zawodniczki ZSM i zawodnicy SP nr 1. Trzecia lokata należała do SP Ciechocin (zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców. - Zespoły za zajęcie I – III miejsca otrzymały puchary, a wszystkie drużyny biorące udział w zawodach zostały nagrodzone dyplomami. Mistrzowie Powiatu w piłce siatkowej będą reprezentować Powiat na szczeblu wojewódzkim – informuje Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu.