MKS Henri Lloyd Brodnica przegrał. Z taką ambicją zwycięstwa też nadejdą!

(JP)
Zespół MKS Brodnica.
Zespół MKS Brodnica. MKS Brodnica
W starciu z faworyzowaną Warmią Traveland Olsztyn szczypiornistom Henri Lloyd Brodnica sił i ambicji starczyło na 50 minut.

MKS Henri Lloyd Brodnica - Warmia Traveland Olsztyn 28:37 (15:17)

MKS Henri Lloyd: Jankowski, Kaczmarski, Muszak - Matlach 7, Malinowski 4, Kruszewski 4, Cichocki 3, Netz 3, Orłowski 2, Sadowski 2, Mazur 1, Kryczka 1, Olszewski 1 oraz Bidziński, Biliński.

I tak nikt z blisko 1000 kibiców nie miał prawa czuć się rozczarowany. Beniaminek przez blisko godzinę walczył z zespołem, który w I lidze ma odgrywać czołowe role. Warmia to jeden z najmocniejszych zespołów ofensywnych w I lidze. Przed tygodniem rzuciła 37 goli w Białej Podlaskiej i w Brodnicy potwierdziła swój potencjał.
To jednak gospodarze początek mieli świetny, prowadzili 9:6 i zasygnalizowali, że łatwo punktów nie oddadzą. Rywale szybko doprowadzili do remisu (10:10), a jeszcze przed przerwą uzyskał niewielką przewagę. Po przerwie wciąż trwała wyrównana walka, jeszcze w 49. minucie po trafieniu Pawła Kruszewskiego MKS Henri Lloyd przegrywał 25:27. - Szkoda ostatnich 10 minut, wrażenie na koniec mogło być gorsze od naszej gry. Zabrakło wiary i determinacji - mówi Jan Orzech, trener MKS.

Wyniki piłkarzy nożnych z powiatu brodnickiego znajdą Państwo na www.pomorska.pl/pilka. Byłeś na meczu piłkarzy ręcznych? Chcesz podzielić się swoimi zdjęciami lub wideo? Wyślij je na adres [email protected]. Opublikujemy je na naszej stronie.