https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mobica Bydgoszcz. Przyjmie do pracy programistów

SXC
Lokalny sektor IT stale podnosi innowacyjność i konkurencyjność regionu.

O jego sile stanowią inwestorzy – m.in. obecna w Bydgoszczy od 3 lat Mobica, jedna z najprężniej rozwijających się firm technologicznych według rankingów Sunday Times Tech Track 100 i International Track 100. Brytyjska spółka, która obchodzi w tym roku 10-lecie powstania, nie zwalnia tempa i poszukuje nowych programistów – szczególnie rozchwytywani mogą się czuć informatycy z województwa kujawsko-pomorskiego.

 Pracy w Mobice szukać mogą programiści z dobrą znajomością języków C/C++, C#, Assembler, Python, HTML5 i Java. Firma planuje zatrudnić m.in. kolejnych deweloperów oprogramowania na nowoczesne platformy mobilne – Android, iOS, Windows Phone i Blackberry, inżynierów zaangażowanych w procesy weryfikacji i automatyzacji testów, a także menedżerów.

 

Choć Mobica poszukuje w Kujawsko-Pomorskiem głównie specjalistów, na ciekawe staże wakacyjne liczyć mogą także studenci oraz świeżo upieczeni absolwenci kierunków informatycznych.

– Na koncie mamy już owocną współpracę z Biurem Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wyższą Szkołą Gospodarki, w ramach której regularnie szkolimy i pomagamy studentom w stworzeniu pierwszych, własnych aplikacji. Jest u nas miejsce dla osób, które dopiero zaczynają karierę w IT. Ponieważ zajmujemy się projektami międzynarodowymi, wymagamy jednak dobrej znajomości języka angielskiego – mówi Karol Stefańskiz bydgoskiego oddziału firmy.

Bydgoski oddział Mobiki zatrudnia obecnie m.in. specjalistów z dziedziny automotive/embedded, inżynierów pracujących nad aplikacjami mobilnymi oraz testerów oprogramowania. Tworzą i rozwijają oni oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizują projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego oraz dla potentatów z Doliny Krzemowej. Do grona klientów firmy należą m.in. Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

d
do GoWest
Hmmm.. dziwne, bo pracuję tu ponad rok i nie odniosłem takiego wrażenia. Trafiło tu duzo osób które znudzone były czekaniem na projekt u mojego poprzedniego pracodawcy - ALU oraz dość spora grupa ludzi poprzednio zatrudniona na śmieciówkach w GameDev typu VIVID Games. Wyjazdowośc jest wymagana przy rekrutacji, aczkolwiek jest to tendencja zniżkowa. 2 na 10 osób wyjeżdżają w pierwszym roku pracy. Dodatkowo wracamy do domu dość często... no i mamy diety :)
J
Jan2
Znowu problem.
Niby nowe miejsca pracy dla bydgoszczan a pracowac będą toruńczycy.
Gdzie znalżć takich specjalistów?
Honorowy obywatel MIASTA Budgoszczy - Szwalbe powiedział:
Bydgoszcz to kolejarskie miasto o szerokich barach i małej główce.
Ale Toruń jak zawsze - zmusziony sytuacją wesprze  miasto znacznie większe od Lublina.
 
G
GoWest!
"Mobica Bydgoszcz zatrudni pracowników. Kto ma szansę?" Odp.: Ten kandydat, który zadeklaruje, że zgadza się na dłuższy wyjazd zagraniczny niż 2-gi kandydat. Proste. Reszta w CV nie ma znaczenia. np.: Jeśli wiesz, że kolega, który kandyduje zgadza się na wyjazd 9-cio miesięczny. To powiedz, że ty jesteś w stanie wyjachać na rok, nawet  bez odwiedzania domu np. co kwartał, a dodatkowo to możesz nawet wyjechać w pierwszy dzień pracy.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska