Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Dominującą przyczyną zmiany zatrudnienia jest oczekiwanie lepszych zarobków.
  Koronawirus

  Nowej pracy szuka co trzeci Polak ale "potencjalnie" chętnych do...

  Pomimo niepewnej sytuacji na rynku, Polacy są otwarci na nowe oferty pracy. Główną motywacją do jej zmiany pozostają zarobki. - Choć aktywnie za nową pracą rozgląda się nieco ponad 1/3 badanych, to blisko 9 na 10 jest gotowych przyjąć nową ofertę, jeśli by została im przedstawiona - mówi AIP ekspertka.

 2. Jak wygląda szczepienie przeciw COVID-19, co trzeba zabrać ze sobą na szczepienie, jak się przygotować, co robić po szczepieniu? [PORADNIK]
  Polska i Świat

  Co trzeba zabrać ze sobą na szczepienie przeciw COVID-19 [PORADNIK]

  Trwają szczepienia seniorów 70+. Co warto wiedzieć zanim udamy się na szczepienie? Jak wygląda sam zabieg? Przeczytaj artykuł poniżej w nim znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań.

 3. Premia, urlop – co można dostać w pracy za przyjęcie szczepionki na COVID-19?
  Koronawirus

  Premia, urlop – co można dostać w pracy za przyjęcie szczepionki na...

  Jak zachęcić pracownika do zaszczepienia się na COVID-19? Kiedy odbędą się szczepienia? Pojawia się coraz więcej pomysłów na benefity dla pracowników potwierdzających chęć poddania się szczepieniu na COVID-19.

 4. Powrót do zakładów pracy, dodatkowe dni urlopu czy zdjęcie z pracowników obowiązku noszenia maseczek - takie mogłyby być benefity od szefa dla pracowników,
  Wiadomości

  Premia za szczepienia. Tak pracodawca może nagrodzić pracownika

  Powrót do zakładów pracy, dodatkowe dni urlopu czy zdjęcie z pracowników obowiązku noszenia maseczek - takie mogłyby być benefity od szefa dla pracowników, którzy się zaszczepią. Jakie jeszcze? Sprawdź!

 5. Mandat za rozmawianie przez telefon podczas przechodzenia przez jezdnię? Pieszy będzie karany mandatem - niedługo ważna zmiana [NOWE PRAWO]
  Polska i Świat

  Uwaga, to już koniec z rozmawianiem przez telefon podczas...

  Dotychczas pieszy mógł do woli rozmawiać przez telefon przechodząc przez jezdnię. Teraz to się zmieni. Pieszemu będzie grozić mandat karny. Poniżej szczegóły ważnych zmian.