Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Urlop rodzicielski ulega zmianie. Są nowe wytyczne komisji Europejskiej [ZASADY]
  Wiadomości

  Urlop rodzicielski ulega zmianie. Zobacz, co się zmieni!

  Unia Europejska chce zadbać o komfort świeżo upieczonych rodziców. Komisja spraw społecznych PE przyjęła kompromis ws. dyrektywy o równowadze między życiem rodzinnym i zawodowym.

 2. Nowe ostrzeżenie GIF. Główny Inspektorat Farmaceutyczny wydał w nowe ostrzeżenie dotyczące wycofania z obrotu popularnych leków. Tym razem chodzi o znaną
  Wiadomości

  GIF ostrzega: znane leki wycofane z obrotu w całej Polsce

  Nowe ostrzeżenie GIF. Główny Inspektorat Farmaceutyczny wydał w piątek (15 marca) nowe ostrzeżenie dotyczące wycofania z obrotu popularnych leków. Tym razem chodzi o znaną zawiesinę do nebulizacji. Sprawdź nowe ostrzeżenie GIF!

 3. Od lipca popularny program rządowy 500 plus zostanie rozszerzony. Teraz każdy rodzic będzie uprawniony do pobierania świadczenia na dziecko.
  Wiadomości

  500 plus na każde dziecko. We wrześniu środki na kontach

  Od lipca popularny program rządowy 500 plus zostanie rozszerzony. Teraz każdy rodzic będzie uprawniony do pobierania świadczenia na dziecko. Czy już w lipcu 2019 roku dostaniemy pieniądze na konto?

 4. Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Jak wygrywać?
  Wiadomości

  Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w...

  O sporym szczęściu może mówić jeden z użytkowników zakładów bukmacherskich STS. W jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln złotych, inwestując jedynie 76 złotych! Zakłady bukmacherskie zyskują na coraz większej popularności wśród Polaków. Polacy kochają zakłady bukmacherskie.

 5. ZUS wysyła listy z informacją o nadpłatach. Przedsiębiorcy - jesli złożą wniosek - otrzymają pieniądze z powrotem.
  Prawo i podatki

  ZUS zwraca nadpłacone składki. Firmy odzyskają pieniądze

  ZUS oddaje nadpłacone składki – na jakich zasadach odbywa się zwrot? Jak przedsiębiorcy mogą odzyskać swoje pieniądze? Listy od ZUS dotyczące nadpłat zostały wysłane do ponad miliona firm. Łącznie przedsiębiorcy mają do odzyskania ok. 2,5 miliarda złotych. Jak podaje „Rzeczpospolita” rekordzista ma aż 20 mln złotych nadpłaty.