Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Chusteczki nawilżane selgros dzieci
  Macierzyństwo

  Chusteczki dla niemowląt wycofane!

  Ważna wiadomość dla wszystkich osób, które używają chusteczek nawilżanych z aloesem "Lula". Produkt został wycofany ze sprzedaży, ponieważ istnieje ryzyko, że został zanieczyszczony bakterią gronkowca złocistego.

 2. Przeciętne wynagrodzenie w grudniu 2018 r. wyniosło 5 274,95 zł
  Wiadomości

  Przeciętne wynagrodzenie w grudniu 2018 r. wyniosło 5 274,95 zł

  Firmy zatrudniające dziesięciu lub więcej pracowników rozbiły w grudniu bank, wypłacając im średnio 5 274,95 zł miesięcznej pensji. Tak wysokich wynagrodzeń nie było nigdy w historii i choć wypłaty grudniowe zawsze są rekordowymi w skali roku, to i tak skala podwyżki średniej płacy jest imponująca. W skali roku, w stosunku do grudnia 2017 roku przeciętne wynagrodzenie wzrosło także mocno - o 6,1 proc, a liczone za całe lata - rok 2018 w stosunku do 2017 to wzrost aż o 7,1 proc.

 3. Od 2019 roku przepisy o handlu w niedzielę zostaną jednak zaostrzone. Mówi się jednak, że PiS podpada przez to swoim wyborcom. Czy wkrótce znowu będą
  Wiadomości

  PiS podpada wyborcom. Znowu będą dwie niedziele handlowe?

  Na początek rząd zdecydował, że sklepy mogą być czynne tylko w dwie niedziele miesiąca - pierwszą i ostatnią. Od 2019 roku przepisy o handlu w niedzielę zostaną jednak zaostrzone. Mówi się jednak, że PiS podpada przez to swoim wyborcom. Czy wkrótce znowu będą dwie niedziele handlowe?

 4. Asystent Google w polskiej wersji to nowość na naszym rynku, która przede wszystkim jest technologicznym przełomem, jeśli chodzi o interakcję, czyli
  Wiadomości

  Asystent Google Polska. Jak włączyć go w telefonie?

  Asystent Google w polskiej wersji to nowość na naszym rynku, która przede wszystkim jest technologicznym przełomem, jeśli chodzi o interakcję, czyli komunikowanie się głosem z urządzeniem.

 5. Oświadczenia na Facebooku 22.01.2019. Wiemy, o co w tym chodzi. Pojawił się nowy łańcuszek
  Rozmaitości

  Oświadczenia na Facebooku 2019. O co w tym chodzi?

  Nowy łańcuszek, treść oświadczenia wklejają na swoje tablice kolejne osoby. Prezentujemy je poniżej. Użytkownicy prawdopodobnie po raz kolejny obawiają się o swoją prywatność i beznamiętnie przeklejają treść tekstu, który w praktyce nic nie znaczy.