Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. PEPCO wycofuje popularne produkty dla dzieci ze sklepów w całej Polsce. Sprawdź, czy je masz
  Z kraju i ze świata

  PEPCO wycofuje popularne produkty ze sklepów w całym kraju

  Firma PEPCO na swojej stronie internetowej opublikowała nowe ostrzeżenie dotyczące wycofania ze sklepów w całej Polsce popularnych zabawek dla niemowląt i dzieci. Czy wycofane zabawki mogą być groźne dla zdrowia? Sprawdźcie!

 2. Ile zarabiają Polacy i jak bardzo ich zarobki przewyższają płacę minimalną? Sprawdź, będziesz zaskoczony!Pensja minimalna w 2020 roku to około 1920 zł
  Zarobki

  Tyle zarabiają Polacy. Zobacz listę płac

  Płaca minimalna w 2020 roku zaliczyła wyjątkowo wysoki wzrost. Również ostatnie podwyżki w Biedronce, Lidlu i Kauflandzie odbiły się szerokim echem. Sieci handlowe prześcigają się nie tylko w walce o klientów, ale także w walce o pracowników, oferując im coraz lepsze warunki już na start. Okazuje się, że nie warto kończyć długich i wymagających studiów – zarobki po nich na pewno nie są warte wysiłku. Nie wierzysz? Zobacz listę płac. Różnice w zarobkach Polaków są szokujące.

 3. O wartości nieruchomości decydują trzy czynniki: lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja.
  Z kraju i ze świata

  Coraz więcej chętnych na używane mieszkania. Warto?

  Tylko w 2019 roku rozpoczęto budowę prawie 240 tys. mieszkań. To o 22 proc. więcej niż powstawało ich w szczycie boomu budowlanego w 2008 roku. Perspektywy rynkowe mówią, że w Polsce potrzeba jeszcze przynajmniej 2 mln mieszkań. Gdyby więc deweloperzy budowali w takim tempie jak do tej pory, zaspokojenie popytu zajmie im około 10 lat. Tak duży ruch w branży budowlanej powoduje, że ceny nieruchomości zdecydowanie rosną. W zależności od miasta są już wyższe o od 15 do nawet 30 proc. niż 4-5 lat temu. 

 4. Bez wizy do USA, część 2: Co nas spotka na lotnisku po przylocie w USA, jakie pytania zadają, rozkład lotów bezpośrednich z Polski do USA
  Aktualności

  Co nas spotka na lotnisku po przylocie w USA?

  Zanim wybierzesz się do USA przeczytaj, co może Ciebie spotkać na lotnisku i bądź przygotowany na serię pytań. My znamy te pytania.

 5. Ważna informacja dla klientów Biedronki. Sklep prosi o szybki zwrot kaszy jaglanej. Co się stało?
  Wiadomości

  Biedronka prosi klientów o szybki zwrot kaszy jaglanej

  Sieć Biedronka ma ważny komunikat dla swoich klientów. Biedronka prosi o szybki zwrot kaszy jaglanej. Komunikat dotyczy konkretnych sklepów Biedronka w Polsce. Co się stało? Sprawdź!