Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Obowiązkowe szczepienia dla pracowników? Rząd ma nowy pomysł, który ma zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób takich jak np. odra
  Praca

  Bez szczepień nie dostaniesz pracy? Rząd ma nowy pomysł

  Obowiązkowe szczepienia dla pracowników? To nowy pomysł rządy, który miałby umożliwić zapobieganie rozprzestrzenianiu się takich chorób jak np. odra, której ostatnio dwa ogniska zostały wykryte w województwie śląskim. Obligatoryjne szczepienia posiadane przez pracowników - taki krok narzucone odgórnie przez pracodawców mógłby się przyczynić do rozwiązania problemu. Co z nieszczepionymi pracownikami pochodzącymi z innych krajów niż Polska? Jak się okazuje wymóg posiadania szczepień musiałby dotyczyć wszystkich.

 2. Według Zakładu Ubezpieczeń Społecznych statystyczne świadczenie w Polsce wynosi bowiem 2179 zł brutto (1806 zł netto).
  Z kraju i ze świata

  Emerytury. Przyszli emeryci dostaną mniej niż połowę obecnych zarobków

  Zgodnie z prognozami ekonomicznymi wartość emerytury osób kończących karierę zawodową za 20- 30 lat będzie wynosić około 30– 40 proc. ostatniego wynagrodzenia brutto. Polacy coraz częściej zdają sobie z tego sprawę. Jednocześnie tylko co dziesiąty respondent planuje po osiągnięciu wieku emerytalnego nie korzystać z żadnych dodatkowych źródeł finansowych.

 3. Niedziela, 16 grudnia. Wielu internautów zadaje sobie od rana pytanie - czy sklepy 16 grudnia 2018 roku są otwarte?
  Z kraju i ze świata

  Niedziela - 16.12.2018. Czy sklepy są otwarte?

  Niedziela, 16 grudnia. Wielu internautów zadaje sobie od rana pytanie - czy sklepy 16 grudnia 2018 roku są otwarte?

 4. Od 2019 r. sklepy będą otwarte tylko w jedną niedzielę w miesiącu - ostatnią. Najpewniej duże zakupy zrobimy, jak teraz, przed weekendem w dyskoncie
  Wiadomości

  Lidl, Biedronka i Dino kwitną na zakazie handlu

  Od 2019 r. sklepy będą otwarte tylko w jedną niedzielę w miesiącu - ostatnią. Najpewniej duże zakupy zrobimy, jak teraz, przed weekendem w dyskoncie. Sieci zarabiają krocie, spożywczaki padają. Nie taka była idea zakazu. Analizujemy, jak zmiany wpłynęły na rynek.

 5. Dziś niedziela, 16 grudnia. Wielu internautów zadaje sobie od rana pytanie - czy sklepy 16 grudnia 2018 roku są otwarte?
  Wiadomości

  Niedziela - 16.12.2018. Czy sklepy są otwarte?

  Dziś niedziela, 16 grudnia. Wielu internautów zadaje sobie od rana pytanie - czy sklepy 16 grudnia 2018 roku są otwarte?