https://pomorska.pl
reklama

Muzyczno-świetlna zabawa na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Trwa kolejna edycja imprezy dla miłośników wody "Ster na Bydgoszcz"

Marta Mikołajska
Elektrooptycznych wrażeń mieszkańcom dostarczył koncert na harfie laserowej z towarzyszącym mu pokazem laserowym. Niedługo później bydgoszczanie bawili się na "Dyskotece pod gwiazdami", którą rozkręcił DJ-ski duet Kalwi&Remi.
Elektrooptycznych wrażeń mieszkańcom dostarczył koncert na harfie laserowej z towarzyszącym mu pokazem laserowym. Niedługo później bydgoszczanie bawili się na "Dyskotece pod gwiazdami", którą rozkręcił DJ-ski duet Kalwi&Remi. Arkadiusz Wojtasiewicz
W sobotę, 25 czerwca, o godzinie 22 na Wyspie Młyńskiej elektrooptycznych wrażeń mieszkańcom dostarczył koncert na harfie laserowej z towarzyszącym mu pokazem laserowym. Niedługo później bydgoszczanie bawili się na "Dyskotece pod gwiazdami", którą rozkręcił DJ-ski duet Kalwi&Remi.

Kultura i rozrywka

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska