https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Na otwarcie Wzorcowni koncert Kayah

Barbara Szmejter
21 tys. metrów kwadratowych powierzchni, 400 miejsc parkingowych pod i na ziemi i około 450 nowych miejsc pracy, zagospodarowany teren, obejmujący powierxzchnię ośmiu hektarów. To Wzorcownia, której huczne otwarcie odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Stworzenie obiektu o wielu funkcjach, przy wykorzystaniu już istniejących, zabykowych budynków było dla nas wielkim wyzwaniem - mówi Elwira Stanisławska, przedstawicielka inwestora, firmy Budiozol Property. - Miejscem szczególnym stanie się tak zwany Plac Grodzki, który dzięki małej architekturze - latarniom, ławeczkom, fontannom - będzie stwarzał przyjazny klimat, stając się tętniącym życiem miejscem rekreacji, wypoczynku, a także występów artystycznych i sportowych.
Pierwszych klientów Wzorcownia powita już w środę, 21 bm, jednak już we wtorek o godz. 20.00 na placu przed Wzorcownią, po raz pierwszy we Włocławku, wystąpi gwiazda - Kayah. Jej koncert poprzedzi występ zespołu Sofa, zdobywający coraz większą popularność.
Ze względu na swoją wielofunkcyjność, kompleksowe podejście do zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów, a przede wszystkim z uwagi na także historię tego miejsca, Wzorcownia ma szansę stać się obiektem wyjątkowym. To nie tylko galeria handlowa z butikami takich znanych firm jak H&M, New Yorker, Benetton Apriori, Betty Barclay, Big Star, Bolero, Calzedonia, Camaieu, Carry, Diverse, Gatta, Green Point, Intimissimi.Ofertę centrum uzupełni bowiem powierzchnia rozrywkowo - rekreacyjna. We Wzorcowni klienci będą mieli okazję skorzystać z propozycji klubu bluesowego TB King Blues, kręgielni MK Bowling oraz klubu bilardowego. Propozycja gastronomiczna centrum to również KFC, Pizza Hut, Cukiernia Sowa, Czas na Herbatę, Dekafe oraz Grycan,
Będą artykuły sportowe, bogata oferta dla dzieci, salony jubilerskie i kosmetyczne, artykuły gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz.
Wielkie otwarcie WZORCOWNI nastąpi w środę 21 października br., jednak już we wtorek specjalnie na mieszkańców Włocławka i okolic przygotowany został wieczór poprzedzający otwarcie.
Wstęp na koncert bezpłatny.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 5

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

y
yksmen
Wszyscy narzekają na Wzorcownię ale jest ktoś kto się nie może doczekać jej otwarcia, to galerianki
k
kat
W dniu 16.10.2009 o 10:58, hen napisał:

zastanów się co piszesz, Wzorcownia jest prywatną inwestycją a Szpital niech dofinansuje PO


Tak, prywatna ale nie do końca - właściciele próbują wydoić z miasta jak najwięcej (zwolnienie z opłaty za zamkniecie ul.Kilińskiego, przebudowa kolektora, podłączenie co - wszystko z kasy miejskiej) i jeszcze lobbuja za przebudową Pl.Wolności żeby cały ruch skierowac do ich obiektu jak do jakiegoś sanktuarium. Prawa rynku pokażą kto przetrwa i jak długo tylko dajmy wszystkim równe szanse i nie sypmy piachu w tryby temu co jeszcze się jako tako kręci ...
h
hen
W dniu 16.10.2009 o 09:24, szuja napisał:

Tymczasem, zadłużenie Szpitala Wojewódzkiego to 2 mln złotych, a to może doprowadzić do upadłości szpitala.


zastanów się co piszesz, Wzorcownia jest prywatną inwestycją a Szpital niech dofinansuje PO
~xxx~
Pani Redaktor zarobiła już chyba na przenosiny "siódemki" do Wzorcowni! Panie Knapik a może by tak coś puknąć o kryptoreklamie?
s
szuja
Tymczasem, zadłużenie Szpitala Wojewódzkiego to 2 mln złotych, a to może doprowadzić do upadłości szpitala.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska