https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Na Rynku w Inowrocławiu ekipa RMF FM razem z Sarą James rozdawali "Choinki pod choinkę". Zdjęcia

Dominik Fijałkowski
Do Inowrocławia dotarł konwój RMF FM, by na miejscowym Rynku rozdać mieszkańcom "Choinki pod choinkę". Gościem specjalnym imprezy była Sara James
Do Inowrocławia dotarł konwój RMF FM, by na miejscowym Rynku rozdać mieszkańcom "Choinki pod choinkę". Gościem specjalnym imprezy była Sara James Dominik Fijałkowski
Inowrocław był jednym z kilkunastu miast w Polsce na trasie świątecznego konwoju Radia RMF FM w ramach akcji "Choinki pod choinkę". Impreza odbyła się 17 grudnia na miejscowym Rynku. Gościem specjalnym była Sara James.

Smaki Kujaw i Pomorza - Sezon 4 odcinek 35

od 16 lat

Radiowa impreza na inowrocławskim Rynku trwała prawie dwie godziny. Rozdawano choinki. Na inowrocławian czekały pierniczki, i upominki.

Gościem specjalnym imprezy była Sara James, która zwyciężała w ub.r. w czwartej edycji programu „The Voice Kids”, była też finalistką show „America’s Got Talent” i reprezentowała Polskę na 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Każdy chciał zrobić sobie z nastoletnia gwiazda "selfika", no i oczywiście, dostać właśnie od niej pachnąca świętami choinkę.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska