Najlepsi tenisiści stołowi gminy Brzuze spotkali się w Ostrowitem

Tomasz Błaszkiewicz
Nadesłane
22 marca w Ostrowitem został zorganizowany Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Młodzież rywalizowała w czterech kategoriach. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody, które wręczyli wójt Jan Koprowski i prezes klubu Karol Górski.

Organizatorem imprezy był klub Pojezierze Brzuze. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 34 zawodników.

W kategorii dziewcząt do lat 14 pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Rumocka, drugie Julia Zielińska, trzecie Wiktoria Poniatowska. Wśród dziewcząt powyżej 14 lat na pierwszym miejscu znalazła się Natalia Mejer, na drugim Patrycja Duplicka, na trzecim Daria Strzelecka.

Wśród chłopców w kategorii do lat 14 pierwszy był Karol Kazimierski, drugi Mateusz Drozdalski, a trzeci Krzysztof Kępiński. W rywalizacji starszych zawodników zwyciężył Patryk Mejer, drugi był Kamil Mejer, trzeci Jakub Rygielski.

Sportowe Wydarzenie Weekendu - rozpoczęła się piłkarska wiosna w regionie.