Zobacz wideo: Duże zmiany w prawie drogowym od czerwca 2021 roku!
Do zdarzenia doszło późnym wieczorem. Sprawcy grożąc nożem i bronią pneumatyczną odebrali ofierze część wypłaconej gotówki. Nie zadowolili się jednak łupem. Wykorzystując telefon komórkowy pokrzywdzonego zlecili przelew pieniędzy na konto innej osoby.
To Cię może również zainteresować
- Zgłaszający nie był w stanie wskazać personaliów rozbójników, ale nakielscy kryminalni, by je ustalić, potrzebowali zaledwie kilku dni. Podejrzani nakielanie w wieku 20 i 21 lat zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Obaj usłyszeli zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznych narzędzi za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, ale nie krótsza niż lat 3 – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.
Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]
Jak dowiadujemy się - starszy z zatrzymanych trafić może za kraty na dłużej, bo przestępstwo popełnił w tzw. recydywie. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o aresztowaniu obu podejrzanych na 3 miesiące. Jeszcze tego samego dnia mężczyźni trafili do zakładu karnego.
