23-latka jadącego autem, do kontroli drogowej, zatrzymano w piątek po południu. W skrytce jego samochodu policjanci znaleźli paczkę, w której były 23 gramy marihuany.
- Podczas przeszukania mieszkania, które wynajmował mężczyzna, kryminalni znaleźli pudełko tekturowe z suszem roślinnym o wadze prawie 400 g i woreczki z substancją psychotropową. Ich wstępne badania wykazały, że to marihuana i metamfetamina - informuje nadkom. Marzena Solochewicz-Kostrzewska, rzeczniczka grudziądzkiej policji.
Zobacz także: 50 gramów marihuany w spłuczce. Narkotyki znaleźli policjanci z Grudziądza
23-letni grudziądzanin został zatrzymany. W sobotę stanął przed prokuratorem. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna może wyjść z policyjnego aresztu po wpłaceniu tysiąca złotych kaucji. Ma zakaz opuszczania kraju, a dwa razy w tygodniu musi "meldować" się w komendzie policji.
Wartość znalezionych narkotyków na czarnym rynku policjanci szacują na ok. 12 tys. zł.
Czytaj e-wydanie »