Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Nasze dobre wskaże kapituła oraz Czytelnicy

(d-ka, AW), Fot. KPODR, WIMA
Zapraszamy firmy do udziału w konkursie „Nasze Dobre Kujawsko-Pomorskie 2009 - znak jakości Gazety Pomorskiej”. Zachęcamy przedsiębiorców, aby pokazali, jakie mają najlepsze produkty i usługi. Dziś prezentujemy kolejnych uczestników rywalizacji.

W sierpniu pokazaliśmy Uzdrowisko Ciechocinek i Centrum Medyczne Bieńkowski z Bydgoszczy. Obie firmy już brały udział w naszym konkursie - w pierwszej edycji (2008 rok).

Informacje z regionu idą w świat!

- To świetna i pewna promocja produktu czy usługi - przekonuje Ewelina Kozińska, specjalista ds. marketingu w firmie Uzdrowisko Ciechocinek. - Takie konkursy to okazja, by produkt stał się bardziej znany, nie tylko w naszym województwie, ale i poza nim. Chcemy, by wszyscy klienci dowiedzieli się, że mamy naturalne zasoby, a dzięki nim możemy sprzedawać bardzo wartościowe produkty: wodę mineralną oraz sól.

Doktor Wiesław Bieńkowski, chirurg plastyczny, też jest zadowolony: - Dobry pomysł, a nam udało się nawet w zeszłym roku zdobyć najwięcej głosów Czytelników w kategorii: usługi. Dlatego próbujemy raz jeszcze! Może i tym razem nam się poszczęści.

Trzeba je najpierw do nas zgłosić!

Najlepsze produkty i usługi rodem z kujawsko-pomorskiej ziemi prezentujemy oczywiście na łamach „Pomorskiej”. Najpierw trzeba je jednak zgłosić do konkursu „Nasze Dobre Kujawsko-Pomorskie 2009 - znak jakości Gazety Pomorskiej”.

Wybraliśmy kapitułę konkursu, w skład której weszły m.in. osoby zaufania publicznego, w tym specjaliści od towarów i usług, z dziedziny jakości, marketingu oraz przedstawiciele mediów.

Oto jej skład: Marek Szczygielski, Kujawsko-Pomorski Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Bydgoszczy, Grażyna Kociszewska, naczelnik Wydziału Nadzoru Rynku i Bezpieczeństwa Produktów w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy, Jan Gogolewski, prezes Kujawsko-Pomorskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy oraz Krzysztof Tomczak, miejski rzecznik konsumentów w Bydgoszczy.

Wskażą oni trzech zwycięzców w kategoriach: artykuły przemysłowe, artykuły spożywcze i usługi.

Każdy z laureatów otrzyma 10 tys. zł do wykorzystania w formie reklamy w „Gazecie Pomorskiej”.

Swojego faworyta wybiorą też Czytelnicy wysyłając sms-y. Nagroda dla zwycięzcy plebiscytu Czytelników to 5 tys. zł (również w formie reklamy w „Pomorskiej”). A wśród tych, którzy wyślą sms-y, zostaną rozlosowane trzy nowoczesne aparaty cyfrowe! Uwaga!Firmom wyróżnionym w konkursie przysługuje prawo do posługiwania się logo konkursu na reklamie produktu lub usługi przez dwa lata.

Zwycięzców poznamy 20 listopada

Nazwiska laureatów ogłosimy podczas gali - 20 listopada.

Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu w zeszłym roku była szynka krucha produkowana przez Zakłady Mięsne „Viando” w Radojewicach (powiat inowrocławski).

Kapituła przyznała także dwa wyróżnienia: grzejnikowi „Tubus”, - firma „Instal-Projekt” w Nowej Wsi koło Włocławka oraz usługom bydgoskiego „Budopolu.

Czytelnicy wysyłając ponad 20 tys. sms-ów w kategorii artykuły spożywcze wybrali zdrowe chipsy „Jabcusie” z „Cykorii” w Wierzchosławicach. Wśród artykułów przemysłowych ich zdaniem najlepszy był również grzejnik „Tubus”, zaś w kategorii usługi - bezoperacyjne powiększanie piersi metodą Macrolane - CM „Bieńkowski” w Bydgoszczy.

Na tegoroczne propozycje czekamy do 30 września.

Można wyciąć formularz, który publikujemy obok wypełnić i odesłać na adres: Adam Janczukowicz, Gazeta Pomorska, ul.Zamoyskiego 2, 85-063 Bydgoszcz, z dopiskiem na kopercie „Nasze Dobre Kujawsko-Pomorskie”.

 

usługa: Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe „AGRO-TECH” w Minikowie
firma: Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
kategoria: usługi

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe „AGRO-TECH” odbywają się co roku w Minikowie koło Nakła nad Notecią. Jest to jedna z największych takich imprez w kraju oraz wizytówka województwa kujawsko-pomorskiego.

Organizatorem „AGRO-TECH” jest Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Wspierają go liczne instytucje i organizacje rolnicze.

Minikowskie targi cieszą się uznaniem nie tylko w kraju, ale i za granicą.

Nie powinno to dziwić, skoro podczas tegorocznych targów można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny rolnicze wszystkich światowych producentów.

W lipcu do Minikowa zjechało prawie pół tysiąca wystawców. To były największe targi „AGRO-TECH” w ich ponad trzydziestoletniej historii.

Wystawcy pokazali między innymi maszyny i środki do produkcji rolnej.

Stałym elementem programu targów są - bardzo interesujące zwiedzających - pokazy pracy maszyn rolniczych w trudnych warunkach.

Co równie ważne, na targach w Minikowie znajduje się jedyny w Polsce tor do testowania pracy opryskiwaczy.

Odwiedzający, a było ich w tym roku niemal 40 tysięcy, mogli zobaczyć także regionalną wystawę zwierząt hodowlanych. Impreza ta należy do krajowej czołówki.

Podczas targów nie mniej interesująca była wystawa urządzeń oraz roślin służących do pozyskiwania odnawialnej energii.

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe „AGRO-TECH” już pięć razy zdobyły tytuł „Targowego Lidera”. Posiadają też certyfikat ISO 9001 : 2000.

Kolejne targi odbędą się w Minikowie od 3 do 4 lipca 2010 roku.

Kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat „AGRO-TECH”, może zajrzeć na stronę internetową www.agro-tech-minikowo.pl.

Targi w Minikowie to kopalnia wiedzy. Pomagają w rozwoju rolnictwa w regionie.

produkt: Pasze i koncentraty paszowe dla trzody chlewnej firma: WIMA z Kruszwicy kategoria: LINIA PRODUKTÓW

Linię produktów (pasz i koncentratów paszowych) dla trzody chlewnej zgłosiło do konkursu przedsiębiorstwo WIMA z Kruszwicy.

Oferuje ono bardzo szeroką gamę produktów dla drobiu i trzody. Ale szczególną uwagę hodowcy trzody zwrócili na trzy produkty, zamykające w całości odchów prosiąt i tucz warchlaków oraz tuczników. Są to : 

- SUPER BOBAS - pełnoporcjowa mieszanka paszowa dla najmłodszych prosiąt,

- SMARKACZ - paszowa mieszanka uzupełniająca (koncentrat) pozwalająca odchować starsze prosięta i warchlaki do 35 kg wagi,

- WIMA MAX - koncentrat dla warchlaków powyżej 35 kg wagi do końca tuczu.

Wszystkie produkty WIMY zapewniają: wysokie przyrosty przy niskim zużyciu paszy, bardzo dobrą mięsność, bezproblemowy odchów prosiąt, zdrowe stada.

Linia prezentowanych produktów zyskała również uznanie na targach i wystawach rolniczych, gdzie była wielokrotnie nagradzana. Wszystkie linie pasz i koncentratów WIMY, również te wymienione, oparte są o nowoczesne i ekologiczne koncepcje żywienia. Autorskie receptury mieszanek przedsiębiorstwa to połączenie zdobyczy nowoczesnej nauki ze znanymi od dawna zdrowotnymi właściwościami naturalnych substancji roślinnych.

Filozofią przedsiębiorstwa WIMA jest oparcie produkcji o naturalne, zdrowe i najlepiej polskie komponenty.

WIMA produkuje pasze i koncentraty dla zwierząt bez udziału antybiotyków, już od czasu kiedy ich stosowanie było powszechne i dozwolone prawnie.

Kruszwicka firma cały czas rozwija swoją sieć dystrybucji. Jej produkty dostępne są obecnie w kilkudziesięciu punktach sprzedaży na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz województw ościennych. Obsługuje również klientów bezpośrednio, prowadzi doradztwo indywidualne, układa dawki pokarmowe i receptury dostosowane do potrzeb każdego hodowcy.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska