https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nie żyje Loalwa Braz. To ona śpiewała słynną Lambadę [wideo]

online
Nie żyje Loalwa Braz, brazylijska piosenkarka, która śpiewała między innymi słynną Lambadę.
Nie żyje Loalwa Braz, brazylijska piosenkarka, która śpiewała między innymi słynną Lambadę. zrzut ekranu z nagrania koncertu Loalwy Braz na Youtube
Nie żyje Loalwa Braz, brazylijska piosenkarka, która śpiewała między innymi słynną Lambadę. Ciało Loalwy Braz znaleziono spalone w aucie przed domem.

Loalwa Braz, brazylijska piosenkarka najbardziej znana z wykonywania słynnej Lambady, została znaleziona martwa w spalonym samochodzie w Brazylii. Auto stało niedaleko jej domu w Rio de Janeiro.

Policja potwierdza, że znalezione ciało to Loalwa Braz, jednak okoliczności śmierci piosenkarki nie są jeszcze znane.

Loalwa Braz miała 63 lata.

Utwór Lambada okazał się międzynarodowym hitem dzięki grupie Kaoma w 1989 roku. Loalwa Braz śpiewa piosenkę po portugalsku.

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

N
Nikola
To dyła fajna piosenka niech pan dug weszmie ją do serca tak jak ją wziełam awy
N
Nikola
Bardzo ludiłam tą piosenkę ale wraczjąc do tematu niestety ta piosękarka nie żyje mi jest dardzo przykro
N
Nikola
Szkoda że ona zmarła do miała dopiero 63 lata moja dadcia ma 67 lat i wciąż żyję a ona miła dopiero 63 lat młoda dardzo dyła ale muwi się trudno przeciesz wszyscy mamy rodzinę lecz ja się ciekawię czemu nie wyszła z tego auta nie mogla zaparkować? Ale może podrodze nie dyło parkingu a zresztą ja jusz nie wiem aw?
N
Nikola
Piosenka kaoma lambada może dyła stara ale dardzo fajna i szkoda że ta słynna piosenkarka nie stwoży więcej takich piosenek jak ta aldo lepszych jak ta piosenka ale ja w sercu mam jej stare piosenki a wy?Bo ja kciałam dym żedy wsumie dyło więcej ale dez przesady do ona ma już wsumie 36 piosenek przynajmnie tyle znalazłam
N
Nikola
Tak zgadzam się ale to niedyła jej jedyna miała też dużo innych piosene ale przechodząc do wypadku śmierci to wszystko prawda owszem zmarła wten sposud że znaleziono ją w mocno nagrzanym ałcię ale się nie dziwie do to było w afryce a tam jest bardzo gorąco
J
Jachu

Fajne to były czasy i fajne piosenki. Niech ją Pan przyjmie do siebie, dała ludziom wiele radości.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska