![Nowi dyrektorzy szkół w gminie Grudziądz. Są otwarci i pełni pomysłów [zdjęcia]](https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/a2/6d/598ac603a66e7_o_large.jpg)

Uroczystość nadania aktów nominacji odbyła się wczoraj w gabinecie wójta. Była to okazja do zapoznania się oraz krótkiej prezentacji.
Na zdjęciu: Barbara Walawander - nowa dyrektor SP w Sosnówce odbiera akt powołania z rąk wójta gm. Grudziądz, Andrzeja Rodziewicza.

Nieprzerwanie będzie zarządzał szkołą Krzysztof Sulerzycki (na zdjęciu z lewej), szef Zespołu Szkół w Wałdowie Szlacheckim. To jego kolejna kadencja. Na dyrektora został wybrany w drodze konkursu. - Jesteśmy szkołą artystyczną, ale zamierzamy pójść też w kierunku matematyczno - przyrodniczym.

- Musimy łamać dotychczasowe schematy - wtórował Jarosław Durszewicz (na zdjęciu z lewej), nowy dyrektor SP w Dusocinie. - Chcemy, by szkoły, którymi będziemy zarządzali były innowacyjne, a przez to konkurencyjne dla miejskich.