Nowy rozkład PKP. W Inowrocławiu jest trochę zmian

  Nowy rozkład PKP. W Inowrocławiu jest trochę zmian

  (AB)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nowy rozkład PKP. W Inowrocławiu jest trochę zmian

  ©PKP Intercity SA

  Bezpośrednie połączenia Inowrocławia z Warszawą, Krakowem, Katowicami, Bielsko Białą. To m.in. przyniesie nowy rozkład jazdy PKP.
  Nowy rozkład PKP. W Inowrocławiu jest trochę zmian

  ©PKP Intercity SA

  Nowy rozkład zacznie obowiązywać od niedzieli, 11 bm. Siatka połączeń dalekobieżnych z Inowrocławia w kierunku Gdyni, Gdańska, Olsztyna, Poznania, Wrocławia czy Jeleniej Góry i pociągów regionalnych do Torunia, Bydgoszczy czy Poznania pozostanie mniej więcej w obecnym kształcie.

  Utrzymane zostaną bezpośrednie połączenia Inowrocławia z Warszawą. W tej relacji pojedzie pociąg TLK „Kutrzeba” (poprzednio „Przybyszewski”) z Bydgoszczy do Warszawy Wsch.
  (odjazd z Inowrocławia o godz. 8.07, przyjazd do W-wy o godz. 10.57), odjazd z W-wy o godz. 17.30, przyjazd o godz. 20.20). W rozkładzie jest też drugi bezpośredni pociąg do stolicy IC „Doker” relacji Gdynia - Warszawa Wsch. (odjazd z Inowrocławia o 19.44, przyjazd do W-wy Centralnej o 22.36, odjazd z W-wy o 5.25, przyjazd do Inowrocławia o 8.08).

  Inowrocław nadal będzie miał bezpośrednie połączenie kolejowe z Krakowem. Zamiast jednak kursującego dotąd IC „Wawel”, do grodu Kraka zawiezie nas pociąg TLK, relacji Gdynia - Kraków przez m.in. Pabianice, Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowę (odjazd z Inowrocławia o 0.15, przyjazd do Krakowa o 6.36, odjazd z Krakowa o 22.16, przyjazd do Inowrocławia o 5.09). Podczas najbliższych ferii zimowych trasa pociągu zostanie wydłużona do Zakopanego. Cześć tego składu, jako TLK „Pogoria”, będzie kursować do Bielska Białej, m.in. przez Sosnowiec, Katowice i Tychy. Nowością jest też pociąg TLK „Hutnik” z Gdyni do Katowic przez Inowrocław (odjazd z Inowrocławia o 15.33, przyjazd do Katowice o 21.15).

  Nadal składem TLK „Mamry” będziemy mogli dojechać do Białegostoku m.in. przez Olsztyn, Giżycko, Grajewo - i z powrotem oraz pociągiem EurCity „Gdynia - Berlin Express” do stolicy Niemiec.

  Szczegółowy rozkład znajdziecie na stronie: www.pkp.pl.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej