9 z 13
Piekarnik używany około 40 minut dziennie to koszt nawet 30...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Piekarnik używany około 40 minut dziennie to koszt nawet 30 złotych w miesiącu.

10 z 13
Pięć prań w tygodniu to koszt około 8 złotych w miesiącu.
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Pięć prań w tygodniu to koszt około 8 złotych w miesiącu.

11 z 13
Zmywarka to miesięczny koszt około 13 złotych w miesiącu,...
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Zmywarka to miesięczny koszt około 13 złotych w miesiącu, jeden cykl dziennie.

12 z 13
Mikrofalówka to koszt około 3 złotych miesięcznie.
fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Mikrofalówka to koszt około 3 złotych miesięcznie.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Szansa na szybszy rozwój. Biuro PAIH w Bydgoszczy otwarte i daje nowe możliwości

Szansa na szybszy rozwój. Biuro PAIH w Bydgoszczy otwarte i daje nowe możliwości

Objawy chorej wątroby zobaczysz na skórze. Oto sygnały alarmowe

Objawy chorej wątroby zobaczysz na skórze. Oto sygnały alarmowe

Wojewódzkie obchody Dnia Strażaka 2025 w Chełmnie. Wręczono wyróżnienia i awanse

Wojewódzkie obchody Dnia Strażaka 2025 w Chełmnie. Wręczono wyróżnienia i awanse

Zobacz również

Tak zmieniała się Roxie Węgiel rok po roku. Ze skromnej nastolatki w seksbombę!

Tak zmieniała się Roxie Węgiel rok po roku. Ze skromnej nastolatki w seksbombę!

W Pturku oficjalnie otwarto przebudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 251

W Pturku oficjalnie otwarto przebudowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 251