https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa w Nice 1. Lidze

Dariusz Knopik
Mateusz Klichowicz i pozostali piłkarze Olimpii z ostatniej wygranej cieszyli się 1 października. Najwyższy czas na kolejną
Mateusz Klichowicz i pozostali piłkarze Olimpii z ostatniej wygranej cieszyli się 1 października. Najwyższy czas na kolejną Paweł Skraba
W 15. kolejce Olimpia Grudziądz podejmie Raków Częstochowa. Spotkanie odbędzie się w sobotę. Początek o godz. 18.

Olimpię czeka ciężkie zadanie, choć gra u siebie. A to powodu, że Raków o wiele lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie. Częstochowianie z delegacji przywieźli aż 12 punktów z 18 możliwych. To pokazuje jak trudna przeprawa czeka biało-zielonych z beniaminkiem, ale podopieczni Jacka Paszulewicza nie mają wyjścia i muszą wygrać, bo w ostatnio wygrali na początku października, a potem w trzech meczach wywalczyli tylko punkt! Jeśli grudziądzanie chcą wygrać, to muszą poprawić grę w ofensywie i skuteczność.

>> Więcej informacji z regionalnych boisk piłkarskich w poniedziałkowym Magazynie Sportowym Gazety Pomorskiej. Możesz kupić też e-wydanie <<<

Grudziądzanie muszą być zadowoleni z gry w obronie, bo stracili tylko 12 goli, co jest najlepszym wynikiem z całej ligowej stawki. Jednak zdobyli tylko 10 bramek, co jest z kolei najgorszym wynikiem w całej stawce. Nawet z rzutów karnych mylą się zawodnicy biało-zielonych. W sumie już zmarnowali cztery jedenastki!

#TOPSportowy24

- SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

Wygrana jest potrzebna, ponieważ Olimpia ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. A nie można dopuścić, by się w niej znaleźć, bo to jest mocno niebezpieczne dla młodego i przebudowanego zespołu, który może sobie nie poradzić z taką presją.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska