
Natalia mają twardy charakter i nie gonią za błahostkami. Chociaż noszą imię, które kojarzy się z subtelnością, nie są wcale mimozami. Przetrwają każdy kryzys, nie biorą sobie za dużo do serca, nie obciążają się ponad siły obowiązkami. W niczym nie przesadzają. Wiedzą, jak zachować zdrowy rozsądek.

Zenon ma szansę na realizację swoich najśmielszych pomysłów i wskazywanie drogi innym. Bardzo dobry szef, choć drobiazgowy. W obyciu elegancki, lubi dobrze wyglądać, ale nie jest niewolnikiem mody.

Aleksandra to kobiety, na które można w życiu liczyć. Zachowują spokój i rozsądek w najtrudniejszych sytuacjach. Ale to nie znaczy, że będą w życiu kogoś holować, są niezależne i nie cierpią poczucia uwięzienia.

Zbigniew to choleryk o żywej pobudliwości. Jest niezależnym, dumnym awanturnikiem. Jest prawym mężczyzną, pracowitym i sprawiedliwym. Stały w swoich przekonaniach. Jest bardzo obiektywny, potrafi przyznać się do błędu. Jest dobrym graczem, łatwo przezwycięża porażki.