Ostatni mecz SP Zawisza przed sezonem. Rywal rozgromiony

mm
Na zdjęciu działacze SP Zawisza Bydgoszcz.
Na zdjęciu działacze SP Zawisza Bydgoszcz. Mateusz Bosiacki
SP Zawisza Bydgoszcz pokonał w Kcyni miejscowego Orła aż 7:0. To był ostatni sprawdzian przed startem rozgrywek B-klasy.

W samo południe rozpoczął się ostatni mecz SP Zawisza Bydgoszcz przed startem rozgrywek B-klasy. Bydgoski zespół bez problemów pokonał w Kcyni tamtejszego Orła aż 7:0.

Pierwsza połowa to absolutna dominacja bydgoszczan, którzy już w 8. minucie wyszli na prowadzenie. Przewagę udało się jeszcze kilka razy udokumentować. Do szatni obie ekipy schodziły przy rezultacie 0:5.

Na początku drugiej połowy doszło do kilku roszad w składzie. Optyczną przewagę zyskali gospodarze, ale nie potrafili tego wykorzystać. Za to zawiszanie popisywali się skutecznością i jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza rywali.

W pierwszym spotkaniu III grupy B-klasy SP Zawisza w derbowym pojedynku podejmie Wisłę Fordon. Początek meczu w sobotę o godzinie 16.

Orzeł Kcynia - SP Zawisza Bydgoszcz 0:7 (0:5)

Zawisza (pierwsza połowa): Marcin Niwiński – Jarosław Lewandowski, Sebastian Każuro, Franciszek Kaźmierski, Patryk Szymański – Patryk Błażejewicz, Adam Wiśniewski – Przemysław Marchwant, Sergiusz Kot, Oskar Ziemba – Wojciech Ruczyński.
Zawisza (druga połowa): Jan Stypczyński – Patryk Kuczawski, Bartosz Stoppel, Franciszek Kaźmierski (65' Sebastian Każuro), Patryk Szymański (70' Jarosław Lewandowski) – Patryk Piechocki, Adam Wiśniewski (65' Patryk Błażejewicz) – Damian Nowak, Ernest Szumla, Oskar Ziemba (70' Przemysław Marchwant) – Wojciech Ruczyński (65' Sergiusz Kot).