Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
NR 6 - ANTONIO LINDBAECK. 15. miejsce, 22 punkty. Niestety,...

Oto najwięksi przegrani cyklu Speedway Grand Prix 2020

NR 6 - ANTONIO LINDBAECK. 15. miejsce, 22 punkty. Niestety, Szwed udowodnił, że miejsce w Grand Prix przytrafiło mu się przypadkowo. Średnia zdobytych punktów do łącznej klasyfikacji - 2,75 na turniej, jest raczej powodem do wstydu niż chwały. Zdecydowanie nie pasował do reszty towarzystwa. Dopiero w ostatnim turnieju zdołał wygrać indywidualnie wyścig (a nawet - dwa). We wcześniejszych siedmiu turniejach zaledwie trzy razy był drugi w biegu, reszta, to były same zera lub sporadyczne jedynki. Jeśli nie "wygrał" naszego zestawienia, to tylko dlatego, że oczekiwania wobec niego były praktycznie żadne. Szwed więc niczym nie zaskoczył. Wyniki Lindbaecka w GP 2020: Wrocław: 16. m., 1 pkt (1,0,0,0,0) i 16. m., 1 pkt (0,0,0,1,0), Gorzów: 16. m., 2 pkt (0,1,0,0,1) i 14. m., 3 pkt 3 (d,0,1,2,0), Praga: 15. m., 2 pkt (0,1,0,0,1) i 13. m., 5 pkt (0,1,2,2,0), Toruń: 15. m., 1 pkt (1,0,0,0,0) i 9. m., 7 pkt (3,0,0,3,1)

Polecamy

Oliveira zaskakująco odpowiedział Gamrotowi: „Nie patrzę wstecz, ale do przodu”

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie. Zobacz zapis naszej relacji na żywo z finału

Egzotyczne ściganie na całego. Polskich sztafet droga do Paryża. Można i zarobić