https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Perła wśród przychodni

Joanna Lewandowska
Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej we Włocławku zdobył laur w ogólnopolskim konkursie medycznym "Perły medycyny".

Andrzej Wasielewski, dyrektor MZOZ nie kryje zadowolenia z nagrody. - Po raz trzeci braliśmy udział w tym plebiscycie, w ubiegłym roku zajęliśmy drugie miejsce - mówi dyrektor. Złoty laur przywieziony przed kilkoma dniami z Warszawy cieszy jednak znacznie bardziej. W tym roku uczestnicy plebiscytu rywalizowali o złotą, srebrną i brązową statuetkę "Perła Eskulapa" w jednej z 14 kategorii konkursowych: szpitale monospecjalistyczne, szpitale wielospecjalistyczne powyżej 400 łóżek, szpitale wielospecjalistyczne poniżej 400 łóżek, kliniki i oddziały kliniczne, niepubliczne zakłady lecznictwa zamkniętego, niepubliczne zakłady otwartego, publiczne zakłady lecznictwa otwartego, ratownictwo medyczne i transport sanitarny, zakłady lecznicze, rehabilitacja i opieka długoterminowa, poradnie specjalistyczne, medycyna estetyczna i kosmetologia, centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa, producent i dystrybutor artykułów medycznych i farmaceutycznych, usługi dla sektora medycznego. Zdaniem organizatorów konkursu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług Europa 2000 Consulting, nagroda podnosi prestiż placówki, świadczy o jej innowacyjności i umacnia pozycję na rynku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
ZAGRYZIAK
W dniu 13.03.2010 o 12:12, Gość napisał:

Bo to widzisz wiele rzeczy o tym decyduje. PSL wszędzie się wkręci, a prezes z PSL. Marszałek Kierzkowska to jego koleżanka to też fakt. A co do reszty to pomyśl sobie sam i się domyślisz.


Najbardziej to mi się podoba "najwspanialsze" w Polsce - włocławskie pogotowie dentystyczne. hahaha
G
Gość
W dniu 25.11.2009 o 12:15, kortyzol napisał:

To ja jestem ciemny człowiek i nic nie rozumiem. Jak jest tak fajnie ,to dlaczego jest taki syf.



Bo to widzisz wiele rzeczy o tym decyduje. PSL wszędzie się wkręci, a prezes z PSL. Marszałek Kierzkowska to jego koleżanka to też fakt. A co do reszty to pomyśl sobie sam i się domyślisz.
k
kortyzol
To ja jestem ciemny człowiek i nic nie rozumiem. Jak jest tak fajnie ,to dlaczego jest taki syf.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska