- Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Miłość kwitnie, a ja ją pielęgnuję z całych sił. Byłem w Sanatorium miłości, tam mi się nie powiodło, dostałem kosza, ale nie żałuję - opowiadał.
Kim jest druga połówka Edwarda z Sanatorium Miłości?
Druga połówką uczestnika programu Sanatorium miłości jest Pani Hanna, bydgoszczanka. Zobacz więcej informacji o niej oraz zdjęcia Edwarda i Hanny w poniższej galerii.
Czy szykuje się ślub? W programie Pytanie na śniadanie Edward stwierdził: - Mam wobec Hani poważne zamiary, bo miłość kwitnie.
Na początku nie wiedziałem, jak to będzie. Zaproponowałem spotkanie w Bydgoszczy. Spotkaliśmy się, popatrzyliśmy się na siebie i od razu u mnie zaiskrzyło na 100 fajerek. Byłem szczęśliwy i zadowolony. Hania zaakceptowała moje zaloty i umizgi - podkreślił na antenie TVP Edward.
