https://pomorska.pl
reklama

Po myślęcińskim stoku na czymkolwiek. To były zawody! [zdjęcia]

JPL
W czwartek na Stefanowym Stoku w Myślęcinku trwały VII Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym. Jedną z konkurencji był "Zjazd na czymkolwiek”. Wyobraźnia nie ma granic!W czwartek na stoku narciarskim w bydgoskim Myślęcinku trwały VII Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym organizowane przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego. Najwięcej emocji jak zawsze budziła konkurencja "Zjazd na czymkolwiek”, w której trwała walka o Złote Sanki Rady Samorządu Uczniowskiego. Tutaj przede wszystkim liczyły się kreatywność i poczucie humoru. Zobaczcie, jaką wyobraźnią wykazali się uczniowie. Okazuje się, że ze stoku da się zjechać na... wszystkim.
W czwartek na Stefanowym Stoku w Myślęcinku trwały VII Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym. Jedną z konkurencji był "Zjazd na czymkolwiek”. Wyobraźnia nie ma granic!W czwartek na stoku narciarskim w bydgoskim Myślęcinku trwały VII Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym organizowane przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego. Najwięcej emocji jak zawsze budziła konkurencja "Zjazd na czymkolwiek”, w której trwała walka o Złote Sanki Rady Samorządu Uczniowskiego. Tutaj przede wszystkim liczyły się kreatywność i poczucie humoru. Zobaczcie, jaką wyobraźnią wykazali się uczniowie. Okazuje się, że ze stoku da się zjechać na... wszystkim. Tomasz Czachorowski
W czwartek na Stefanowym Stoku w Myślęcinku trwały VII Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Narciarstwie Zjazdowym. Jedną z konkurencji był "Zjazd na czymkolwiek”. Wyobraźnia nie ma granic!

Wybrane dla Ciebie

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

NOWE
Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

NOWE
Zmiany w zwolnieniach z abonamentu RTV. Te osoby także nie muszą go płacić

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska