POCZTA POLSKA<br>Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny<br>w Bydgoszczy z siedzibą w Toruniu<br>87-100 Toruń, ul. Rynek Staromiejski 15

Redakcja
zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania ofert na pisemny nieograniczony przetarg ofertowy na wynajem lokalu mieszkalnego, znajdującego się na I piętrze budynku z zasobów Poczty Polskiej w miejscowości Górzno.

Okres trwania umowy - 3 lata od dnia zawarcia.
Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 77,09 m kw. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, spiżarni oraz łazienki z WC. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizację, centralne ogrzewanie.
Cena wywoławcza wynajmu lokalu wynosi 2,30 zł za 1 m2 powierzchni i nie obejmuje opłat za dostarczane media.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium w kwocie 640,00 zł w formie:
- wpłata gotówki w kasie organizatora przetargu, czynnej codziennie w dni robocze w godz. 7.00-13.30
- lub przelew na konto: Bank Pocztowy S.A. CRS Bydgoszcz nr 58 13200019 0099 0066 2000 0167
Termin wpłaty wadium upływa w dn. 21.11.2007 r. do godz. 9:00.
Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z napisem "przetarg na wynajem lokalu mieszkalnego w miejscowości Górzno" do dnia 21.11.2007 r. do godz. 9:00 w siedzibie Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Bydgoszczy z siedzibą w Toruniu przy ul. Rynek Staromiejski 15 pokój 301 lub w sekretariacie.
Oferta powinna zawierać:
Imię i nazwisko lub nazwę oraz adres oferenta; datę sporządzenia oferty; propozycję stawki najmu oraz kserokopię wpłaty wadium.
Otwarcie ofert nastąpi w świetlicy CIOR w Bydgoszczy z siedzibą w Toruniu przy ul. Rynek Staromiejski 15 w dniu 21.11.2007 r. o godz. 10:00.
Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostaną przyjęte, zostanie zwrócone bezpośrednio po dokonaniu wyboru oferty lub unieważnieniu przetargu na podane konto, a oferentowi, którego oferta została przyjęta, wadium zostanie zarachowane na poczet ceny. Organizatorowi przysługuje prawo swobodnego wyboru oferty, jeżeli uczestnicy przetargu zaoferowali te samą cenę lub postanawia o kontynuowaniu przetargu w formie licytacji miedzy oferentami wyznaczając jednocześnie termin licytacji. Wadium przepada na rzecz organizatora, jeżeli oferent, którego oferta zostanie przyjęta, uchyli się od zawarcia umowy oraz w przypadku, gdy żaden z uczestników nie zaoferuje ceny najmu równej co najmniej cenie wywoławczej.
Do kontaktów z Oferentami oraz udzielania wszelkich informacji dotyczących przedmiotu przetargu i oględzin upoważniona jest Agnieszka Ruszkiewicz - Dział Zarządzania Nieruchomościami, nr tel. (056) 652 78 85.
Wynajmowane powierzchnie można obejrzeć i zapoznać się z projektem umowy najmu w okresie do trzech dni po ukazaniu się ogłoszenia po wcześniejszym jednodniowym zgłoszeniu telefonicznym na nr tel. (056) 652 78 85.
Organizator zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podawania przyczyn.

Dopłaty do cen energii

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie