Radni osiedla Leśnego w Bydgoszczy zapraszają wszystkich mieszkańców na spotkanie. Tematem będzie między innymi Bydgoski Budżet Obywatelski i przyznane w ramach tej akcji 250 tysięcy złotych.
- Chcemy spotkać się w sąsiedzkiej atmosferze wraz z Radą Osiedla i porozmawiać o możliwościach wykorzystania tych pieniędzy, a także o innych ważnych osiedlowych sprawach - tłumaczą organizatorzy.
Spotkanie rozpocznie się w sobotę (15 października) o godz. 10 przy ulicy 11 listopada. W razie niepogody zostanie ono przeniesione do siedziby Rady Osiedla Leśnego (11 listopada 15).
W ramach tej inicjatywy odbędzie się także spacer krajoznawczy poświęcony historii ssiedla i jego architekturze, sięgającej początków ubiegłego wieku. Spacer poprowadzi dr Agnieszka Wysocka z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury, autorka książki „Architektura i urbanistyka Bydgoszczy w dwudziestoleciu międzywojennym”. Początek spaceru o godz. 11:00 sprzed siedziby Rady Osiedla.
W ciągu całego dnia będzie również możliwość skorzystania z oferty okolicznych sklepów, restauracji i punktów usługowych. Dla mieszkańców przygotowano atrakcyjne zniżki, degustacje, rabaty na pizzę, porady zdrowotne, bezpłatny pomiar ciśnienia i wiele innych.
Szczegóły wydarzenia i oferty zniżek dla mieszkańców są dostępne na stronie internetowej Rady Osiedla Leśne www.osiedlelesne.bydgoszcz.pl.
Wideo: Pogoda na dzień (14.10.2016) | KUJAWSKO-POMORSKIE