5 z 8

fot. Anna Kaczmarz
Prognoza pogody na święta wielkanocne 2025
W czwartek, 17 kwietnia w naszym regionie pojawi się prawdziwe lato! Ponownie będzie bardzo słonecznie, a słupki rtęci mogą podskoczyć nawet do 28 stopni! Piątek, 18 kwietnia także będzie słoneczny i ciepły - do 25 stopni.
6 z 8

fot. Tomasz Barylski
Co nas czeka w święta wielkanocne? W Wielką Sobotę pojawi się większe zachmurzenie, ale będą też chwile ze słońcem. Nie będzie już tak gorąco, ale nadal ciepło - do 21 stopni w całym naszym regionie.
7 z 8

fot. ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS
W prognozach na niedzielę wielkanocną widać przelotne opady deszczu. Termometry mają pokazać około 19-20 stopni. Na zmianę chmury z niewielkim deszczem będą pojawiały się ze słońcem. Podobnie ma być w drugi dzień świąt - zachmurzenie większe z przejaśnieniami i temperaturą do 20 stopni.