https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pokomeny na smyczach

Tekst i fot. (olo)
Kasia Stryszewska zbiera komiksy.
Kasia Stryszewska zbiera komiksy.
Zbierają pokemony, smycze albo komiksy kupione z Allegro. Dzieci mają różne hobby, a w Szkole Podstawowej nr 5 rozstrzygnięto konkurs literacki "Moje hobby".

     - Hobby warto mieć - zachęcała dzieci inicjatorka konkursu Adela Martin.
     Najlepiej o swoim hobby - szachach, napisał Karol Kaszubowski. Kolejne miejsca zajęli Ania Prusaczyk, która napisała o znaczkach pocztowych, Jessica Steiner - o tańcu i pływaniu, a także Magda Kozak o swoim psie.
     Uczniowie "piątki" mogli też zobaczyć wystawę, którą zorganizowali ich koledzy. Pokazali, co zbierają i czym się zajmują. Uwagę przykuł Artur Drzycimski z klasy IV f, który w swojej kolekcji ma 5 tys. zabawek z kinder jajka i jak mówi, zbiera je ... od małego. - Najpierw rodzice mi kupowali, teraz sam zbieram.
     Kasia Stryszewska zbieraniem komiksów "Witch" - o czarodziejce, czyli Harrym Potterze w spódnicy, zaraziła się od koleżanki. - Stare numery kupiłam z Allegro, później co dwa tygodnie kupowałam następne.
     Jeśli ktoś ma numery "Witcha" od 40 do 50, może pomóc Kasi skompletować całość.
     

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska