Półfinały już nie dla nas

Redakcja
Polscy piłkarze ręczni, podobnie jak siatkarze, przegrali swój bój o półfinał i mogą już tylko pakować walizki.

Podopieczni Bogdana Wenty w fatalnym stylu ulegli przeciętnej Islandii 30:32. Skandynawowie od początku spotkania prowadzili i nie pozwolili "Biało-czerwonym" na odrobienie strat. Czarę goryczy dopełnia fakt, że w eliminacjach do igrzysk Polacy z Islandią wysoko wygrali.

Wielki smutek Polaków, radość Włochów

Po bardzo emocjonującym meczu przegraliśmy z siatkarzami z Włoch dopiero w tie-breaku 15:17. Zaczęło się bardzo źle - podopieczni Raula Lozano przespali pierwsze dwa sety i w dwóch kolejnych musieli odrabiać straty. Odrobili, ale na decydujący set sił nie starczyło.