https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Policjanci zatrzymali w Inowrocławiu poszukiwanego za rozbój mężczyznę. Miał podejrzaną substancję

Karolina Rokitnicka
Policjanci z Inowrocławia uzyskali informację o miejscu pobytu poszukiwanego 41-letniego mieszkańca miasta
Policjanci z Inowrocławia uzyskali informację o miejscu pobytu poszukiwanego 41-letniego mieszkańca miasta Polska Press
Policjanci z inowrocławskiego wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który ma do odbycia karę więzienia za rozbój. Mężczyzna posiadał woreczki z proszkiem przypominającym narkotyki.

W czwartek 4 lipca policjanci z Inowrocławia uzyskali informację o miejscu pobytu poszukiwanego 41-letniego mieszkańca miasta. Policjanci, jadąc ulicą Rynek zauważyli mężczyznę i natychmiast go zatrzymali.

- Mężczyzna ma wyrok dwa i pół roku odsiadki za przestępstwo rozboju. Podczas przeszukania zatrzymany miał w kieszeniach spodni dwa woreczki strunowe z białym proszkiem, który został zabezpieczony do dalszych badań laboratoryjnych - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka, oficer prasowa komendanta powiatowego policji w Inowrocławiu.

Jeśli ujawniona substancja będzie narkotykiem, mężczyzna odpowie za jego posiadanie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świat żegna Franciszka. Tłumy wiernych na Placu św. Piotra

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska