https://pomorska.pl
reklama

Policjant z Wąbrzeźna zatrzymał w Brodnicy mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Pomógł mu żołnierz marynarki wojennej

KAK
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Tomasz Bolt/Polskapresse
Kilka dni temu przebywający na urlopie policjant z Wąbrzeźna będąc akurat w Brodnicy zauważył poszukiwanego listem gończym wąbrzeźnianina. Natychmiast postanowił go wylegitymować, a gdy ten ruszył do ucieczki, w zatrzymaniu 29-latka pomógł mu żołnierz marynarki wojennej. W ostatnich dniach zatrzymano także poszukiwanego 50-latka.

Kilka dni temu przebywający na urlopie policjant wydziału kryminalnego wąbrzeskiej komendy będąc akurat w Brodnicy zauważył poszukiwanego listem gończym 29-letniego wąbrzeźnianina. Natychmiast postanowił go wylegitymować, ale mężczyzna zamiast podać dane, rzucił się do ucieczki. Wtedy na pomoc ruszył widzący tę sytuację żołnierz marynarki wojennej, także przebywający na urlopie. 29-latek został zatrzymany po krótkim pościgu. Na miejsce zostali wezwani policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, którzy przeprowadzili dalsze czynności.

W ostatnich dniach policjantom wydziału kryminalnego z Wąbrzeźna udało się także zatrzymać 50-letniego mieszkańca naszego miasta, poszukiwanego od 6 lat. Mężczyzna został skazany za uchylanie się od płacenia alimentów, ale nie stawił się do zakładu karnego, w związku z czym wystawiono za nim list gończy. 50-latek był poszukiwany od 2015 r. do środy, 22 września, gdy został namierzony i zatrzymany w Warszawie. Po wykonaniu niezbędnych czynności został osadzony w zakładzie karnym. Teraz spędzi tam rok i 10 miesięcy.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Dodatkowe 2150 złotych dla osób powyżej 75. roku życia. Jak dostać bon senioralny?

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Po skończeniu 65 lat nie przegap tych 7 dodatków do emerytury. Oto co ci przysługuje

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska