Policjanta z Torunia zajęła drugie miejsce w wyciskaniu sztangi

jm
policja
Funkcjonariuszka toruńskiej komendy - Marzena Grzelak - zajęła II miejsce w wyciskaniu klasycznym open kobiet w X Drawskim Turnieju w wyciskaniu sztangi. Podniosła ciężar o wadze 90 kilogramów.

Sierżant sztabowy Marzena Grzelak zajęła II miejsce w X Drawskim Turnieju w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii wyciskanie klasyczne „open kobiet”. Toruńska funkcjonariuszka leżąc wycisnęła sztangę o wadze 90 kilogramów. Należy zaznaczyć, że zawodniczka, która ją wyprzedziła podniosła zaledwie 2,5 kilograma więcej.

Warto dodać, że to nie jedyny sukces policjantki z toruńskiego Wydziału Ruchu Drogowego. W nocy z 12 na 13 marca tego roku w godzinach 20-6 odbył się III Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2016 zorganizowany przez toruński MOSiR w pływalni przy ul. Hallera. Wzięła w nim udział także funkcjonariuszka Wydziału Ruchu Drogowego sierż. szt. Marzena Grzelak. Pływając przez 10 godzin pokonała dystans 22 000 metrów co daje 22 kilometry. Ponieważ był to najdłuższy odcinek pokonany przez biorące w nim udział kobiety zdobyła I miejsce. Marzena Grzelak zdobyła medal i dyplom za przepłynięcie najdłuższego dystansu w tym maratonie w kategorii kobiet, co daje jej również ósme miejsce w Polsce. Spośród 20 wszystkich uczestników w Toruniu zajęła III miejsce. Do tego trzeci dyplom został jej przyznany jako najliczniejszej rodzinie biorącej udział w tym widowisku sportowym, ponieważ pływały z nią też dzieci (16 letni syn – przepłynął 5250 m i 13 letnia córka- przepłynęła 6000 metrów).

Ogółem w Polsce w tym roku w Otyliadzie brało udział 1791 uczestników. Marzena Grzelak była też ósma w Polsce spośród 62 kobiet.

Pogoda na dziś, wideo: TVN Meteo Active/x-news