Polska - Mołdawia 4:0. Udany debiut trenera Miłosza Stępińskiego [wideo]

Marcin Gołembiewski
Miłosz Stępiński i Katarzyna Kiedrzynek na konferencji prasowej
Miłosz Stępiński i Katarzyna Kiedrzynek na konferencji prasowej Marcin Gołembiewski
W ostatnim spotkaniu eliminacji do mistrzostw Europy kobiet Holandia 2017 reprezentacja Polski pokonała Mołdawię 4:0.

Polska - Mołdawia 4:0 (1:0)
Bramki: Ewa Pajor 43, Katarzyna Daleszczyk 64, Agnieszka Winczo 2 (68, 90+1, głową)
Widzów - 2054.

Spotkanie rozegrano na stadionie miejskim OSiR we Włocławku. Był to debiut nowego selekcjonera Miłosza Stępińskiego.

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO Z MECZU POLSKA - MOŁDAWIA 4:0

- Był to dla mnie mecz szczególny. Zaczęliśmy trochę nerwowo. Mogliśmy przegrywać w tym meczu. Mołdawianki stworzyły sobie na początku spotkania dwie dogodne sytuacje. W kolejnych minutach dziewczyny grały już to co założyliśmy Druga połowa była wręcz idealna w naszym wykonaniu - powiedział po spotkaniu trener Miłosz Stępiński.

Więcej zobacz na naszym wideo

KIBICE NA MECZU POLSKA - MOŁDAWIA 4:0

W kadrze po prawie dwóch latach przerwie zagrała ponownie Katarzyna Kiedrzynek, zawodniczka Paris Saint Germain, która już w 6 minucie obroniła strzał Colesnicenco w sytuacji sam nam.