
Stadion Miejski Widzewa Łódź
Obiekt Widzewa został wybudowany w latach 30-tych XX wieku i był dość często modernizowany. Ostatnia renowacja miała miejsce w 1996 roku, kiedy klub zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Później arena dość szybko popadła w ruinę. Nowy w pełni zadaszony stadion powstawał w latach 2015-17. Jego trybuny mieszczą ponad 18 tys. widzów.

Stadion Śląski w Chorzowie
Obiekt zainaugurował swoją działalność 22 lipca 1956 roku. Pierwotnie stadion Śląski miał pomieścić ponad 80 tysięcy widzów, ale udokumentowano frekwencję rzędu nawet 120 tysięcy. Po zmianach ustrojowych była to jedyna arena, która mogłaby spełnić wymogi na spotkania reprezentacji Polski. Ostatnim pojedynkiem w Chorzowie była porażka Polaków w meczu ze Słowacją w 2009 roku. Gruntownie przebudowany stadion mógł być areną ME 2012, ale modernizacja przeciągnęła się o kilka dobrych lat. Debiut zupełnie nowego Stadionu Śląskiego miał miejsce w 2018 roku.

Stadion Śląski w Chorzowie
Pierwotnie stadion Śląski miał pomieścić ponad 80 tysięcy widzów, ale udokumentowano frekwencję rzędu nawet 120 tysięcy. Po zmianach ustrojowych była to jedyna arena, która mogłaby spełnić wymogi na spotkania reprezentacji Polski. Ostatnim pojedynkiem w Chorzowie była porażka Polaków w meczu ze Słowacją w 2009 roku. Gruntownie przebudowany stadion mógł być areną ME 2012, ale modernizacja przeciągnęła się o kilka dobrych lat. Debiut zupełnie nowego Stadionu Śląskiego miał miejsce w 2018 roku.

Stadion im. Ernesta Pohla w Zabrzu
Początkowo nazwany "Adolf Hitler Kampfbahn" (1934-1946). W 2004 roku obiektowi nadano imię słynnego zawodnika Górnika Zabrze Ernesta Pohla. Przebudowa niezwykle wysłużonego stadionu zaczęła się na początku drugiej dekady XXI wieku. Obecnie Arena Zabrze pomieści 24,5 tysiąca widzów. Docelowo obiekt ma posiadać ponad 31 tys. miejsc.