Bramki: Nowakowski 3, Kunklewski, K. Makowski 2 - Kwiatkowski, Rosiński.
POMORZANIN : Śliwiński - Sellner, Michał Makowski, Girtler, Nowakowski - Zieliński, Raciniewski, Janiszewski - Kunklewski, Krystian Makowski, Kamiński oraz Szyplik, Dąbrowski, Kulpa, Szrejter, Zakszewski.
GĄSAWA: Modelski (36. Budziński) - Pawlak, Jeździkowski, Banasik, Rosiński - Hutek, Stręk, Mazany, Jułga Kwiatkowski, Warkoczewski oraz Chęś, Szmiel, Jagodzińsk, Katulski.

Przeczytaj też: Pomorzanin Toruń pokonał Wartę! Słaby początek pałuczan [zdjęcia, wideo]

Przewaga Pomorzanina Toruń nie podlegała dyskusji. Już do przerwy strzelił cztery gole. Po zmianie stron LKS strzelił dwa pierwsze gole w sezonie.

Wydarzeniem miał być debiut Pakistańczyka Muhammeda. Zabrakło go na boisku, ba, trudno powiedzieć, gdzie jest. Poinformował klub w mailu, że w sprawach rodzinnych musi wyjechać do kraju. Co prawda obiecał, że wróci za dwa tygodnie, ale czy dotrzyma słowa?

Start Gniezno - LKS Rogowo 9:4 (5:2)

Dla LKS: Popiołek 2, Jankowski, Krokosz.
ROGOWO : Jasek - Bączkowski, Nowakowski, Sz. Pacanowski, Krokosz, Nojgebauer, Mat. Kuczkowski, Popiołek, Jankowski, Bator, Mikulski, Bosacki, Sykuła.

Rogowianie źle rozpoczęli spotkanie w Gnieźnie. Po 24 minutach przegrywali już 0:5. Przed przerwą odpowiedzieli 2 bramkami. - Druga połowa była już lepsza w naszym wykonaniu. Niestety, tracimy zbyt dużo bramek - podkreśla Bogusław Kozłowski, trener rogowian.
Pozostałe mecze: MKS - Grunwald 2:4; Warta - Polonia 5:3; Pocztowiec - AZS AWF 3:2.