Ponad 130 zawodników, z regionu i nie tylko, wystartowało w imprezie "Barcin Biega" [zdjęcia]

Redakcja
Zawodnicy pokonali 10-kilometrową trasę. Wśród mężczyzn najlepiej spisał się Zbigniew Kledzik z Chomiąży Szlacheckiej z czasem 35:16. Drugie miejsce zajął Sylwester Tuczyński z Bydgoszczy (35:45), trzecie Tomasz Chawawko z Dębna (36:50).Wśród kobiet, 10 kilometrów najszybciej pokonała Agata Woźniakowska z Bydgoszczy z czasem 42:31, drugie miejsce wywalczyła Kamila Maciejewska z Barcina (44:31), trzecie Hanna Kotwica z Godaw (46:08). Joanna Bejma
To była czwarta edycja przedsięwzięcia. Start i metę wyznaczono na barcińskim stadionie