
Krzysztof Brejza (KO). Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem zawodowym magistra prawa w 2007, a także studia na kierunku stosunki międzynarodowe na tej uczelni w 2012. W 2014 uzyskał stopień doktora nauk prawnych na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
W 2005 wstąpił do Platformy Obywatelskiej. W tym samym roku został radnym sejmiku kujawsko-pomorskiego, zastępując w trakcie kadencji Macieja Świątkowskiego, który objął mandat poselski. W następnym roku Krzysztof Brejza bez powodzenia ubiegał się o reelekcję.
W wyborach parlamentarnych w 2007 z listy Platformy Obywatelskiej został wybrany do Sejmu VI kadencji, otrzymując w okręgu bydgoskim 6441 głosów[2]. Zasiadł m.in. w Komisji Ustawodawczej, Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, a także w tzw. komisji śledczej ds. nacisków.

Włodzisław Giziński. Dr n. med. - specjalista psychiatrii - współzałożyciel Centrum Medycznego Gizińscy w Bydgoszczy.

Piotr Król (PiS). Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy. Studia licencjackie z zakresu administracji ukończył w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszcz. W 1999 na tej samej uczelni uzyskał magisterium z politologii. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu (2012) oraz studia doktoranckie z ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim (2016). Pracował m.in. w urzędzie miejskim w Bydgoszczy, następnie został zatrudniony w Poczcie Polskiej, obejmując m.in. stanowisko dyrektora oddziału regionalnego centrum logistyki.
Działał w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, AWS, Porozumieniu Centrum, był wiceprezesem Forum Młodych PC. Od powstania partii związany następnie z Prawem i Sprawiedliwością. W 1998 po raz pierwszy został wybrany do rady miejskiej[2]. Reelekcję uzyskiwał w 2002, 2006 i 2010, pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych swojego ugrupowania.

Iwona Kozłowska (KO). W 1986 ukończyła pedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Została także absolwentką studiów podyplomowych w zakresie neurologopedii (2002) i surdologopedii (2003) na Uniwersytecie Gdańskim oraz organizacji pomocy społecznej. Pracowała jako nauczycielka i terapeutka w Zespole Szkół w Pęperzynie. Przez trzy lata była p.o. dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Krajeńskim, w 2010 została dyrektorką tej placówki.
Przystąpiła do Platformy Obywatelskiej. W wyborach samorządowych w 2006 i w 2010 uzyskiwała mandat radnej sejmiku kujawsko-pomorskiego. Była m.in. przewodniczącą klubu radnych PO. Bez powodzenia kandydowała do Sejmu w wyborach w 2007. Powołana w skład zespołu ds. rozwiązań systemowych przy Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, została też przewodniczącą rady społecznej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.
Wystartowała Do Sejmu w wyborach parlamentarnych w 2011. Uzyskała tym razem mandat poselski, otrzymując 4668 głosów w okręgu bydgoskim. Była członkinią Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Podkomisji stałej do spraw osób niepełnosprawnych.