Zamknij

Gazeta Pomorska

Poważny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Audi roztrzaskało się o drzewo. Kierowca walczy o życie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Do poważnego wypadku doszło na docinku Osiecznica-Marcinowice. -  Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn samochód wypadł z drogi – mówi asp. szt. Justyna

Piotr Jędzura

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Do poważnego wypadku doszło na docinku Osiecznica-Marcinowice.
- Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn samochód wypadł z drogi – mówi asp. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji. Audi z duża siłą uderzyło bokiem w drzewo.

Na miejsce wypadku przyjechały służby ratunkowe. Miejsce zabezpieczyli strażacy. Dostali się również do kierowcy w rozbitym samochodzie. Mężczyzna został wydobyty z wraku audi i przekazany ekipie pogotowia ratunkowego. W ciężkim stanie trafił śmigłowcem do szpitala w Zielonej Górze. – Kierowca doznał między innymi urazów głowy – mówi asp. szt. Kulka.W audi jechał pies. Zwierzę zginęło na miejscu.

Krośnieńska policja pracuje na miejscu wypadku. Trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia. – Pamiętajmy, że drogi są śliskie. Co chwilę pada deszcz, momentami drogi są do tego oblodzone. Musimy zawsze dostosować prędkość do warunków na trasach – przypomina asp. szt. Dariusz Kocur, naczelnik drogówki w Krośnie Odrzańskim.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Karetka nie przyjechała, choć córka była w ciężkim stanie20 osób w busie. To mogło skończyć się tragicznie!Najlepsze licea i technika w Lubuskiem [RAPORT]Ksiądz z kolędą: chowaj psa, kawa na koniec, nie ukrywaj się

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy