Powiat rypiński. Mistrzowie bilardu zmierzyli się w ,,dwójce"

Ewelina Kwiatkowska
Podczas Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców o Puchar Starosty w bilard "9 BIL" został wyłoniony najlepszy bilardzista. Został nim Dariusz Wasielewski.

Do półfinałów dotarli: Wojciech Przewdziękowski (ZS nr 2), Przemysław Krajewski (ZS nr 1), Dariusz Wasielewski (ZS nr 2), Marcin Jachowski (ZS nr 3).

W klasyfikacji końcowej najlepszy okazał się Dariusz Wasielewski . Drugie miejsce zajął Wojciech Przewdziękowski. Przemysław Krajewski uplasował się na trzeciej pozycji, natomiast czwartej - Marcin Jachowski.

Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Klub Sportowy "EKONOMIK" działający przy rypińskim Zespole Szkół nr 2.