Zamknij

Gazeta Pomorska

Pracownicy Vivid Games świętowali 11. urodziny firmy w klubie SODA [zdjęcia]

11 urodziny bydgoskiej firmy Vivid Games pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi świętowali w klubie SODA. Impreza prowadzona była w stylu Glow Party.

Nadesłane VIVID GAMES

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

11 urodziny bydgoskiej firmy Vivid Games pracownicy wraz z osobami towarzyszącymi świętowali w klubie SODA. Impreza prowadzona była w stylu Glow Party. Rozrywkę na parkiecie zapewniał popularny klubowy DJ Mikesz, a przyjęcie uświetniły takie atrakcje jak facepainting oraz wyjątkowy występ Teatru AVATAR.

Vivid Games Bydgoszcz. To jest wielka gra o miliardy dolarów!

Vivid Games jest wiodącym polskim producentem i wydawcą gier na urządzenia mobilne od ponad 10 lat działającym na globalnym rynku. W ramach działalności produkcyjnej grupa Vivid Games skupia się na tworzeniu orydginalnych gier mobilnych o wysokich walorach jakościowych w oparciu o własne lub zewnętrzne IP w modelu biznesowym free-to-play. Gry wyprodukowane wewnętrznie oraz pozyskane za pośrednictwem programu wydawniczego są dystrybuowane cyfrowo do blisko 3 mld aktywnych graczy na całym świecie. W 2016 roku przychody ze sprzedaży i zrównane z nimi osiągnęły 22,7 mln, a zysk netto 3 mln złotych. Ponad 98% ze sprzedaży pochodziła z eksportu. Vivd Games od 5 lat notowany jest na warszawskiej GPW.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy