Przełamanie Elany Toruń. Fatalna pierwsza połowa, świetna druga [zdjęcia]

Elana Toruń - Legionovia 4:1 (0:1) Bramki: Mariusz Kryszak (48, 58 - karny), Mateusz Stryjewski(65), Kacper Jóźwicki (90) - Karol Podliński (2) ELANA: Nowak – Onsorge, Andrzejewski, Urbański, Bierzało (26 Stryjewski, 89 Rak) - Świeciński (ż), Kościelniak, Kryszak, Lenkiewicz, Boniecki (80 Machaj ż) - Kołodziej (72 Kacper Jóźwicki)To goście zaczęli mecz lepiej. Kibice nie zdążyli dobrze się rozsiąść, gdy Legionovia przedarła się prawym skrzydłem. Dośrodkowanie i Podliński strzałem głową nie dał szans Nowakowi. Wynik był zły, ale Elanie brakowało pomysłu i możliwości na murawie. ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU >>>Na lepszą grę Elany kibice musieli poczekać do drugiej połowy. Bohaterem meczu okazał się Mariusz Kryszak. Doświadczony pomocnik strzelił dwie bramki. Najpierw z rzutu wolnego z około 20 metrów zaraz po przerwie. Dziesięć minut później faulowany w polu karnym był Kołodziej i Kryszak skutecznie egzekwował rzut karny.Jak już Elana się rozpędziła, to trudno było ją zatrzymać. Chwilę później Stryjewski dostał dobre podanie w pole karne i też wpisał się na listę strzelców. Jakubowski świetnie trafił ze zmianami, bo kolejny rezerwowy podwyższył prowadzenie tuż przed końcem meczu. Grzegorz Olkowski
Elana Toruń pokonała Legionovię 4:1, choć do przerwy przegrywała. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu.