https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przewoził sporą ilość narkotyków. Wpadł w Golubiu-Dobrzyniu [zdjęcia]

(dan)
Golubsko-dobrzyńscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu toruńskiego, który posiadał znaczną ilość narkotyków i miał zamiar nielegalny towar sprzedać. W poniedziałek (4 listopada) o godz. 23 golubsko-dobrzyńscy policjanci patrolujący miasto zatrzymali do kontroli drogowej osobową toyotę. - W trakcie legitymowania 24-letniego kierowcy oraz podróżujących w samochodzie, 26-letniego mężczyzny i 18-letniej kobiety, uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie pasażera. Już po chwili okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie dużą ilość suszu roślinnego oraz niewielką ilość białej substancji - relacjonuje asp. sztab. Małgorzata Lipińska z policji w Golubiu-Dobrzyniu.26-latek miał przy sobie prawie kilogram marihuany oraz ponad pół grama substancji psychotropowej w postaci MDMA. To dało podstawy do przeszukania jego miejsca zamieszkania. Tam, policjanci zabezpieczyli dodatkowo ponad 72 gramów marihuany oraz prawie 1400 gramów zawilgoconej marihuany.  Za posiadanie znacznej ilości narkotyków w celu ich sprzedaży grozi mu kara do 12 lat więzienia.
Golubsko-dobrzyńscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu toruńskiego, który posiadał znaczną ilość narkotyków i miał zamiar nielegalny towar sprzedać. W poniedziałek (4 listopada) o godz. 23 golubsko-dobrzyńscy policjanci patrolujący miasto zatrzymali do kontroli drogowej osobową toyotę. - W trakcie legitymowania 24-letniego kierowcy oraz podróżujących w samochodzie, 26-letniego mężczyzny i 18-letniej kobiety, uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie pasażera. Już po chwili okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie dużą ilość suszu roślinnego oraz niewielką ilość białej substancji - relacjonuje asp. sztab. Małgorzata Lipińska z policji w Golubiu-Dobrzyniu.26-latek miał przy sobie prawie kilogram marihuany oraz ponad pół grama substancji psychotropowej w postaci MDMA. To dało podstawy do przeszukania jego miejsca zamieszkania. Tam, policjanci zabezpieczyli dodatkowo ponad 72 gramów marihuany oraz prawie 1400 gramów zawilgoconej marihuany. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków w celu ich sprzedaży grozi mu kara do 12 lat więzienia. KPP Golub-Dobrzyń
Golubsko-dobrzyńscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu toruńskiego, który posiadał znaczną ilość narkotyków i miał zamiar nielegalny towar sprzedać.
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Uroczystości w Gnieźnie. Hołd dla pierwszych królów Polski

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska