Przykra niespodzianka. Lech Rypin zlany przez MKS Kluczbork

(STYK)
Piłkarze Lecha Rypin mogli obawiać się solidnej drużyny z Kluczborka. Nie spodziewali się jednak, iż przegrają z nią aż 0:3. fot. Paweł Skraba
Piłkarze Lecha Rypin mogli obawiać się solidnej drużyny z Kluczborka. Nikt nie spodziewał się ednak, iż przegrają z nią aż 0:3.
- Rywale uwielbiają grać na wyjazdach, ale postaramy się im popsuć nastroje - zapowiadał Sławomir Suchomski, opiekun Lecha Rypin.

Niestety, dziś na boisku w Rypinie od początku lepiej radzili sobie goście. O ich dominacji najlepiej świadczy fakt, iż
Ograni na drugoligowych boiskach piłkarze z Kluczborka początkowo nie potrafili zaskoczyć świetnie spisującego się w bramce Szymańskiego. W 28. minucie bramkarz Lecha był już jednak bez szans po ładnym uderzenie z rzutu wolnego Deji. Drugą bramkę MKS zdobył tuż przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Hojder.

Po zmianie stron rypinianie byli aktywniejsi. Grali jednak nerwowo i nieskutecznie. Wykorzystali to przyjezdni, którzy w 69. minucie podwyższyli swoje prowadzenie.

Lech Rypin - MKS Kluczbork 0:3
LECH: Szymański - Bojaruniec, Buchalski, Ragamn, Moszczyński (57. Żurowski) - Wrzesiński (70. Tarnowski), Grube, Pakosz, Fredyk - Lewandowski (46. Adamiec), Tabaczyński (74. Błaszczyk).