https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rolnik szuka żony 5 - odcinek 1. Oglądaj online w internecie i tv

S, AGW, AIP
Rolnik szuka żony / TVP
Rusza Rolnik Szuka Żony 5. TVP zapowiedziała, gdzie, kiedy i o której godzinie będzie można zobaczyć nowy sezon. To 5. edycja poszukiwań. Odcinki będą do obejrzenia także w internecie. 1. odcinek nowego sezonu w niedzielę 2 września 2018.

"Rolnik Szuka Żony 5" rusza już w tą niedzielę na TVP 1. Transmisja programu na żywo została zaplanowana na godzinę 21.15 na antenie Telewizji Publicznej.

Znamy już pięciu uczestników 5. edycji "Rolnik Szuka Żony". Do szczęśliwej piątki trafili:

  • Grzegorz
  • Jan
  • Marek
  • Krzysztof
  • Łukasz

Program Rolnik szuka żony cieszy się od początku jego powstania - ogromną popularnością. Z jego uczestników powstało kilka małżeństw, choć nie zawsze w parach, jakie wyobrażaliśmy sobie oglądając odcinki w telewizji. Na świecie pojawiły się pierwsze dzieci.

Swojej drugiej połowy chcą szukać kolejni rolnicy. Odcinki z zapoznania i wizyt w gospodarstwach są już nagrane, a wielbiciele Rolnika czekają na ich emisję.

Po raz piąty będziemy śledzić losy piątki mieszkańców polskiej wsi, poszukujących miłości. W tej edycji "Rolnik szuka żony" zabraknie jednak kobiety - rolniczki, która chciałaby odnaleźć miłość życia.

Kiedy 1. odcinek Rolnik szuka żony? Gdzie i o której obejrzeć?

Program będzie emitowany w telewizji (w kanale TVP 1) w niedziele. Pierwszy odcinek Rolnik szuka żony 5 zobaczymy 2 września o godzinie 21:15. Po emisji w tv, odcinki będą dostępne także w internecie - na vod.tvp.pl

ROLNIK SZUKA ŻONY: Który mógłby być twoją druga połówką? Sprawdź to w naszym quizie miłosnym!

Kandydatów do udziału w 5. edycji programu poznaliśmy tradycyjnie w czasie Wielkanocy. Wówczas telewizja wyemitowała odcinek zerowy, w którym zobaczyliśmy wizytówki 10 osób, które zakwalifikowano spośród zgłoszonych.

Kim są kandydaci w 5. edycji Rolnik szuka żony?

Wśród nich jest Andrzej - 38-letni góral. "To mężczyzna pracowity, dbający o rodzinę, który konsekwentnie dąży do celu. Nie ceni natomiast łatwowierności", czytamy w wizytówce. Grzegorz ma 30 lat i prowadzi gospodarstwo w woj. podlaskim. Hoduje krowy mleczne, kukurydzę i trawy. Absolwent Politechniki Białostockiej.

Więcej o wszystkich kandydatach: >> tutaj <<

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska