Wiadomości


Najczęściej czytane

 1. "Wdzięczni Polskiej Wsi" - święto rolników w Wąwolnicy. Premier Mateusz Morawiecki przybył z konkretną ofertą (ZDJĘCIA)
  Wiadomości

  W Wąwolnicy premier złożył obietnice rolnikom

  Pomoc finansową dla rolników, którzy ponieśli straty w wyniku suszy, wsparcie rolniczego handlu detalicznego i pomoc dla kół gospodyń wiejskich zapowiedział premier Mateusz Morawiecki na Pierwszym Ogólnopolskim Święcie „Wdzięczni Polskiej Wsi”, które w niedzielę odbyło się w Wąwolnicy.

 2. Rolnik Szuka Żony 5 online - odcinek 4 co się wydarzyło
  Życie wsi

  Rolnik Szuka Żony 5 online - odcinek 4. Co się wydarzyło?

  23 września wyemitowany został trzeci odcinek programu Rolnik Szuka Żony 5. Co się wydarzyło w tym odcinku? Jakie decyzje podjęli bohaterowie? Zobacz Rolnik Szuka Żony 5 online - odcinek 4.

 3. Wydaje ci się, że pomagasz środowisku, a możesz dostać 500 zł mandatu [wideo]
  EkoWieści

  Straż miejska lub policja może zajrzeć do twojego pieca [wideo]

  Jak to jest z naszą wiedzą eko? Niby wiemy, że odpadów nie powinniśmy palić w naszych domowych piecach, ale wciąż tam trafiają. O zakazie przypomina m.in. bydgoska straż miejska. O stan naszej wiedzy i największe problemy pytamy eksperta.

 4. W sobotę Agro Show 2018 odwiedzały tłumy. Zobacz na zdjęciach, jak bawili się uczestnicy i co można było zobaczyć.
  Wiadomości

  Agro Show 2018: Tłumy na wystawie rolniczej w Bednarach

  Od czwartku na lotnisku w wielkopolskich Bednarach odbywała się jubileuszowa międzynarodowa wystawa rolnicza Agro Show. Pojawiły się na niej tysiące zwiedzających, a prezentowane maszyny wzbudzały ogromne zainteresowanie. Zobaczcie jak wyglądała wystawa i co przyciągnęło odwiedzających, a jeśli byliście na Agro Show, spróbujcie odnaleźć się na zdjęciach.

 5. Rolnik szuka żony 5 online odcinek 4
  Życie wsi

  Rolnik szuka żony 5 online. Zobacz odcinek 4 w internecie i tv

  Ruszył popularny program Rolnik Szuka Żony 5. Widzowie z niecierpliwością czekają na 4 odcinek. Wszystkie odcinki będzie można oglądać online w internecie i w TVP 1.

Zobacz koniecznie