Wiadomości


Życie wsi

Najczęściej czytane

 1. Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" wywołuje coraz większe kontrowersje. W 10. odcinku rolnicy pojechali na rewizyty. Poznali
  Życie wsi

  Rolnik szuka żony. Dorota zaskoczyła Grzegorza. To koniec związku?

  Rolnik szuka żony 5. W niedzielę, 18 listopada 2018, widzowie obejrzeli kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" wywołuje coraz większe kontrowersje. W 10. odcinku rolnicy pojechali na rewizyty. Poznali rodziny swoich wybranek oraz zobaczyli ich domy. Co się wydarzyło? Wszystkie odcinki będzie można oglądać online w internecie i w TVP 1.

 2. Rolnik szuka żony 5 online. Zobacz odcinek 10 w internecie i tv
  Życie wsi

  Rolnik szuka żony 5 online. Zobacz odcinek 10 w internecie

  W niedzielę, 18 listopada 2018, będzie można obejrzeć kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Widzowie z niecierpliwością czekają na 10 odcinek. Co się w nim wydarzy? Wszystkie odcinki będzie można oglądać online w internecie i w TVP 1.

 3. To protestujący rolnicy mogli przenosić ASF, wskazuje minister
  Wiadomości

  To protestujący rolnicy mogli przenosić ASF, wskazuje minister

  Gęsta zabudowa wiejska i... protestujący gospodarze, według resortu rolnictwa, mogły być przyczynami rozpanoszenia się ASF w powiecie parczewskim.

 4. Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" wywołuje coraz większe kontrowersje. Widzowie z niecierpliwością czekają na każdy nowy o
  Życie wsi

  Rolnik szuka żony 5 online. Co się wydarzyło? Kogo wybrali kandydaci?

  W niedzielę, 18 listopada 2018, kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Piąta edycja programu "Rolnik szuka żony" wywołuje coraz większe kontrowersje. Widzowie z niecierpliwością czekają na 10. odcinek. Co się wydarzyło? Wszystkie odcinki będzie można oglądać online w internecie i w TVP 1.

 5. Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony. Piąty sezon popularnego programu zbliża się do końca. Uczestnicy programu wybrali swoje wybranki
  Strefa Agro

  Memy o "Rolnik szuka żony". Internauci komentują

  Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony. Piąty sezon popularnego programu zbliża się do końca. Uczestnicy programu wybrali swoje wybranki i odwiedzają je w ich domach. Internauci żywo komentują program po każdym odcinku. Zobaczcie najśmieszniejsze memy o obrazki!