Nie zabrakło ostrych słów i frustracji, gorzkich wyznań i... odmienionej Jessiki! Co wydarzyło się w programie? Kto znalazł szczęście, a kto wciąż musi na nie czekać?

Rolnik szuka żony 5 online. Finał - co się wydarzyło w ostatnim 12 odcinku? [Powtórka TVP]

Po dwóch miesiącach przerwy prowadząca Marta Manowska spotkała się z rolnikami w Kazimierzu Dolnym, aby porozmawiać z nimi o wydarzeniach, jakie miały miejsce na gospodarstwach. W piątym sezonie "Rolnik szuka żony" widzowie śledzili poszukiwania drugich „połówek” przez pięciu rolników.

Łukasz szukał tej jedynej spośród trzech kandydatek: Agaty Iwony i Pauliny. Grzegorz zaprosił do siebie: Dorotę, Martynę i Monikę. Janek: Elżbietę, Marię i Małgorzatę, a Krzysztof: Ewelinę, Katarzynę i Jessicę. O miejsce w sercu Marka ubiegały się Aleksandra, Aneta i Joanna.

Rolnik szuka żony 5 online - odcinek 12. Co się wydarzyło? Powtórka w internecie

Łukasz w finale przyznał, że od samego listu wiedział, że wybierze Agatę. Jednak dawał nadzieję Paulinie jeszcze zanim trafiła na gospodarstwo. Rolnik przyznał, że z innymi dziewczynami się nie kontaktował. - Gdybyś powiedział mi wprost, to z godnością bym się spakowała i wyszła - oceniła Paulina, która wdała się z rolnikiem w pyskówkę.

Rolnik Szuka Żony 5: Grzegorz przyjechał do swojej wybranki. Zobacz, co działo się 10. odcinku programu [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Byłeś wielce zakochany w Agatce już od pierwszego dnia, to po cholerę do mnie pisałeś? Bo byłam piękna, bo to, bo się nie mogłem oprzeć jej urokowi? I co, że zdradzałeś już gdzieś tam mentalnie Agatę? To jest słaby facet i lubisz słabe kobiety, dlatego wybrałeś jak wybrałeś. Bo ty się boisz takich kobieta, jak ja...
- Nie obrażaj mojej kobiety - zaprotestował rolnik.
- Ja nie obrażam, tylko mówię, że jest słaba. Ty się boisz mocnych kobiet, bo nie masz jaj po prostu - skwitowała Paulina
- No to uważaj na słowa - zakończył pyskówkę rolnik.

- Uważajcie panowie na Paulę. Jeśli nie dostanie tego czego chce, to już po was. To kobieta... drapieżnik jakiś - stwierdził jeszcze Łukasz.

Cały odcinek obejrzysz za darmo tutaj: http://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/40202097/odc-12v

Rolnik szuka żony 5 - odcinek 12. Co się wydarzyło w finale?

Napięcie było widoczne również pomiędzy Markiem a Olą. Rolnik przyznał, że gdyby miał wyjście, to wolałby już jej nie widzieć. Oboje mieli sobie coś do zarzucenia.

Z kolei Małgorzata w finale przyznała, że mieszka już u Jana. Jednak zaszokował wszystkich swoim wyznaniem. - Na Marię stawiałem, że ją wybiorę do samego końca - powiedział, a potem... poprosił ją o numer telefonu. Jan przyznał, że między nim a Małgosią jest teraz tylko przyjaźń.

Co słychać u Krzysztofa? Stwierdził, że po programie ma większe powodzenie u kobiet. Jest również radośniejszy. Pozytywnie układa się także sytuacja u Grzegorza i Doroty. Ten pierwszy podkreślał, że najważniejsza w związkach jest szczerość.

TM - MiauCzat odcinek 3. Jessica z "Rolnik szuka żony"